Політтехнологи у Вінниці розкажуть, як не стати жертвою маніпуляцій на виборах

10:48
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Оновлено: 25 Травня 2018, в 12:35

Дізнатися про те, як працюють маніпулятивні технології під час виборчого процесу та водночас отримати практичні навички протидії можна буде у Вінниці 24 та 25 травня під час публічних семінарів.

Як зазначено на сайті проекту «Виборча школа», йдеться про низку безкоштовних лекцій по Вінницькій області, які влаштовують політолог Костянтин Батозький та медіа-аналітик Олексій Ковжун – відомі політичні експерти країни.

Організатори обіцяють, що на семінарах можна буде зокрема дізнатися про те, які існують види маніпуляцій та як уникати «пасток».

Також експерти поділяться «досвідом організації виборчого процесу, продемонструють безпрограшні моделі управління передвиборчими комунікаціями та викладуть основи медійного аналізу». Лекторій буде інтерактивним, відтак розрахованим на активне залучення учасників до дискусії.

Захід орієнтований на політичних науковців, журналістів та громадських активістів, а також – інших громадян, які цікавляться проблемами виборчого процесу та стосунками влади з громадськістю.

– Люди століттями виборювали можливість обирати владу. Сьогодні у цей непростий час не ходити на вибори, не цікавитися політикою, не брати участь у громадянському житті – це, щонайменше, легковірно. Ба навіть – злочинно, – вважає Костянтин Батозький.

Всього у Вінниці передбачено влаштування двох лекторіїв у приміщенні готелю «Рейкарц Оптіма» за адресою вулиця Київська, 50-а.

24 травня о 15:00 – у конференц-залі «Київська», а 25 травня (також о 15:00) – у конференц-залі «Оптіма».

Також зазначено, що низка семінарів відбуватиметься по всій Вінницькій області: перший лекторій – вже сьогодні, 15 травня, у Могилеві-Подільському, завтра – у Ямполі, 17 травня – у Крижополі, 18 травня – у Погребищі, 22 травня – в Іллінцях, 23 травня – у Немирові.

Щоб потрапити на семінар, потрібно попередньо зареєструватися, оскільки кількість місць – обмежена (до 30 осіб). Зареєструватися та дізнатися інші подробиці можна на сайті проекту «Виборча школа». Участь в семінарі безкоштовна.

Костянтин Батозський – політолог та незалежний експерт з протидії маніпулятивним та гібридним технологіям. Засновник та директор Агенції Розвитку Приазов’я. Член експертної ради Міжнародного фонду «Відродження».

Олексій Ковжун – медіа-аналітик, який брав участь в усіх парламентських та президентських виборчих кампаніях в Україні та декількох – за кордоном. Консультує декілька політичних партій та патріотичних об’єднань. Працював креативним директором одного із ТОП-5 світових рекламних агенств. Постійний гість програми «Антизомбі» на телеканалі ICTV.