Поліція Вінниччини придбала п’ять нових автомобілів. ФОТО

8:14
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницька поліція придбала п’ять нових автомобілів. Їх передали поліцейським районних та двох вінницьких відділень поліції.

Вчора, 26  грудня, начальник ГУНП у Вінницькій області Юрій Педос передав ключі від нових автомобілів, придбаних за кошти міського та районних бюджетів, повідомляє прес-служба поліції.

Ключі від трьох автомобілів марки Renault Duster та Renault Logan отримали працівники крижопільської, гніванської та калинівської поліції. Ще два службових автомобілі Ford Transit Connect отримали Лівобережне та Вишенське відділення поліції Вінниці.

Службові авто для поліцейських придбані за кошти субвенцій з місцевих бюджетів, виділених в рамках фінансування правоохоронних програм.

За словами Юрія Педоса, отримані два автомобілі Ford Transit Connect обслуговуватимуть слідчо-оперативні групи поліції міських підрозділів, решта автомобілів нададуть змогу оперативніше виїжджати  групам реагування патрульної поліції на виклики громадян.

– П’ять новеньких автомобілів, які ми придбали за рахунок місцевих бюджетів. Це два Ford Connect, які працюватимуть у Вінниці, — розповідає Юрій Педос. – Будуть їздити слідчо-оперативні групи на виклики громадян. В нас вже працює таких два “Форди”, і буде ще два нових. У Вінниці в цілому буде працювати чотири новеньких буси, марки Ford.  Ми сподіваємось, що це покращить якість обслуговування населення, виклики, яких, на жаль, в місті Вінниці найбільше лунає до нас. І, звичайно, ми будемо мобільніші та ефективніше будемо працювати та розкривати злочини.

 

– Крім цього, три автомобілі марки Renault Duster ми закупили за рахунок місцевих бюджетів на районні відділи поліції. Це будуть працювати групи реагування патрульної поліції, будуть патрулювати безпосередньо дороги, а також реагувати на виклики громадян. Ми сподіваємось, що в наступному році ми продовжимо таку гарну практику щодо закупівлі транспортних засобів за рахунок місцевих бюджетів.

Загалом, лише протягом 2019 року автопарк Вінницької поліції поповнився 12 новими службовими автомобілями, а за останні три роки на Вінниччині з’явилось до 50 нових автомобілів поліції.