«Подільська громада» оголосила про початок третього конкурсу соціальних проектів для Вінниці

16:10
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Вінницький благодійний фонд «Подільська громада» повідомляє про початок третього щорічного конкурсу «Аукціон проектів». Громадські організації та ініціативні групи Вінниці запрошують долучитися до конкурсу, представити свої ідеї, як покращити життя у місті та позмагатися за отримання фінансування на реалізацію.

Такий проект відбувається у рамках програми «Клуб донорів», яка спрямована на об’єднання індивідуальних та корпоративних ресурсів і зусиль заради того, щоб підтримати реалізацію соціальних та творчих проектів у Вінниці.

На сайті Благодійного фонду зазначено, що у команді яка працюватиме над кожним проектом повинно бути щонайменше три людини.

Самі ж проекти мають стосуватися одного із напрямків:

  1. Безпечне місто: безпека дорожнього руху, поводження в інтернеті, превентивна діяльність серед дітей та підлітків.
  2. Допитливе місто: неформальна, альтернативна освіта, спрямована на зацікавлення до навчання.
  3. Зручне місто: інфраструктурні проекти, що сприяють адаптації до потреб сучасного та комфортного міста
  4. Здорове місто: проекти спрямовані на популяризацію здорового способу життя
  5. Екологічне місто: проекти, що направлені на вирішення проблем в галузі енергозберігання, екологічної економії та сортування сміття

Варто врахувати можливість реалізації проекту протягом трьох-шести місяців, а бюджет проекту має коливатися у межах 10-15 тисяч. При чому розробники проекту повинні мати можливість закласти 20% на адміністрування реалізації самого проекту. Подавати напрацювання та проекти до участі у конкурсі можна до 9 березня включно.

Згідно цих критеріїв конкурсна комісія обере п’ять найкращих та найцікавіших проектів з усіх поданих.

Для того, щоб об’єктивно обрати найвдаліші проекти, комісія зважатиме на актуальність проблеми та відповідність оголошеним тематикам, інноваційність, залучення широкої аудиторії, наявність команди та чіткого розподілу обов’язків, власний внесок, реалістичність і обґрунтованість витрат, конкретні результати в проекті, досвід реалізації проектів, досвід роботи з грантовими проектами та інші критерії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 9 років позитивних змін у Вінниці: як влаштований та чим займається Фонд “Подільська громада”

Пізніше, під час публічного «Аукціону проектів», який відбудеться 12 квітня, розробникам необхідно буде презентувати свою ідею, а донори міста будуть голосувати коштами і наповнювати бюджет проекту. Це дасть можливість фінансово підтримати усі п’ять ініціатив. До речі, минулого року на «Аукціоні проектів» вдалося зібрати 62 тисячі гривень.

«Аукціон проектів» – публічний захід в рамках програми «Клуб донорів», під час якого переможці Конкурсу Проектів здійснюють презентацію ідей, а донори голосують за них коштами. ФГ «Подільська громада» відповідає за організацію заходу «Аукціон проектів» (друкована продукція, місце, волонтери, запрошення донорів тощо).

Варто зауважити, що заявки приймаються від некомерційних організацій, громадських організацій, ініціативних груп у співпраці з ГО, муніципальних закладів, які працюють та мають позитивний досвід роботи реалізації проектів. А ось проекти політичних та релігійних організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також проекти, у яких на адміністрування закладено більше ніж 20% розглядатися не будуть.

Для того, аби подати проект, потрібно заповнити аплікаційну форму та надсилати проект на електронну адресу: [email protected]. Детальніше на сайті Благодійного фонду ТУТ.

Усі питання та звернення за додатковими роз’ясненнями можна надсилати на вказану електронну адресу, або за телефонами: 61 20 72, 067-491-60-25 (Леся Найчук)