Плете маскувальні сітки та передає консервацію: 90-річний волонтер з Вінниччини допомагає ЗСУ

17:00
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині 90-річний Сергій Вознюк плете маскувальні сітки та передає консервацію й продукти для українських захисників. Від 2014 року літній волонтер сплів вже понад сотню одиниць камуфляжного маскування. 

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Так, кожна сітка чоловіка: довжиною 4 метри та 2 метри завширшки. Щоб сплести одну сітку, він працює майже цілодобово 5 днів. Для створення камуфляжу для техніки та позицій наших захисників чоловік використовує камуфляжну тканину та рибальську сітку.

Це 39 сітка від весни, як почалась епідемія. А так – більше 100 сіток, якщо гуртом взяти, – каже Сергій Вознюк

Матеріалами чоловіка забезпечують волонтери. Зокрема, Василь Кізка привозить клаптики камуфляжу, які забирає зі швейної фабрики. Волонтери також відправляють готове маскування на передову.

Як йдеться в сюжеті, пан Сергій має подяки від багатьох батальйонів, яким він плів захист. Пенсіонер також передає на фронт всю свою консервацію. Варення, джеми та лісові гриби заготовляє бійцям щосезону. Останнього разу чоловік передав захисникам мішок муки.

Літній чоловік допомагає армії, адже і зараз двоє його онуків – на передовій. Окрім того, чоловік згадує, як його батька, звичайного селянина, радянська влада назвала “ворогом народу” та у 1939-му році заслала на Колиму. Згадує також, як в дитинстві дітям-сиротам давали на велику перерву шматочок хлібу, намащений повидлом, а йому не давали, бо він – син “ворога народу”.

Сергій Вознюк, який пережив два Голодомори, Другу світову війну та батькове заслання, тепер щоночі, каже, думає про нинішню війну.

Росія сама не знає, що їй треба. Чого він напав (Путін – прим. авт.)? Бо мозку у нього нема. Без України росія – все рівно, що плуг без коня, – каже чоловік. 

Як йдеться в сюжеті, його селище – на кордоні з Придністров’ям, і найбільше літній волонтер боїться побачити рашистів у себе вдома. Тому, каже, допомагатиме українській армії, наскільки вистачить сил.

Відео – з YouTube-каналу ТСН, фото – скріншоти

Читайте також: Російсько-українська війна – 25 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.