“ПЛАЙ” запрошує долучитись до опитування стосовно розвитку “Території SUN”

19:10
Автор: Vежа
Become a Patron!

Мистецьке об’єднання “ПЛАЙ” розпочинає проєкт “Platform of Action: розвиток Території SUN” для визначення розвитку території колишнього дитячого санаторію імені М. Коцюбинського – “Територія SUN” у Вінниці. Наразі оголошено опитування, де кожен може висловити ставлення до цієї території та бачення її розвитку.

Як повідомляє “ПЛАЙ”, поділитись своєю думкою можна в опитуванні за ЦИМ посиланням до 16 лютого.

Термін реалізації проєкту – з січня по червень 2024 року. У планах проведення професійних резиденцій з запрошеними експертами з інших міст України та локальними експертами за напрямками:

– екологія/ландшафт,
– ревіталізація/урбаністика,
– туризм та культурні/креативні індустрії.

У результаті професійних резиденцій буде напрацьована концепція розвитку цього об’єкту.

Зазначено, ця територія була активним майданчиком для різних подій. Це мистецькі вихідні Ticket to the SUN, Вікенд мандрівників, Urban Weekend, Еко-фест “Діли” та інші. Пандемія, повномасштабне вторгнення і війна призупинили дослідження та розробку концепції території. Наразі завдяки підтримці та грантовим програмам ЄС робота над цим занесена у Стратегію розвитку Вінниці до 2030 року, Стратегію культури до 2025 року та Стратегію розвитку туризму.

Нагадаємо, під час “ДІЛИ еко фесту” у Вінниці обговорили розвиток простору на Старому місті. Детальніше про проблематику “SUN-території” говорили директор департаменту маркетингу і туризму Вінницької міської ради Олександр Вешелені та голова ГО “Мистецьке об’єднання “PLAI”” Олександра Венславовська. 

Мистецьке об’єднання “ПЛАЙ” розпочинає проєкт “Platform of Action: розвиток Території SUN” за підтримки та фінансування Goethe Institut у рамках програми EU4 Culture.

Фото – зі сторінки “Території SUN” у Facebok

Читайте також: “Територія SUN” в минулому та в майбутньому: під час “ДІЛИ еко фесту” у Вінниці обговорили розвиток простору на Старому місті. ФОТО

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.