«Півтори години щирих музичних розмов»: до Вінниці їде Вакарчук з проєктом «Оранжерея»

11:09
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Навесні у вінницькому Будинку Офіцерів відбудеться концерт Святослава Вакарчука з проєктом “Оранжерея”. Разом з іншими музикантами він виконає пісні з нового альбому та “домашні” версії пісень “Океану”.

Як ідеться в анонсі, виступ проєкту “Оранжерея” розпочнеться 17 березня о 20:00 у Будинку Офіцерів. До програми увійдуть декілька нових пісень, які Святослав Вакарчук написав до майбутнього альбому ОЕ. “А також, я б сказав, «домашні» версії пісень “Океану” та інших відомих композицій, які ви знаєте давно, але такими ще не чули”, – каже Вакарчук.

– Останні місяці у нас іде дуже активний творчий процес: ми працюємо над альбомом «Океан Ельзи» і маємо нової музики вже не на одну платівку! Одного дня, працюючи в студії, я подумав: а чому б, поки готуємо новий альбом та великий тур ОЕ, не зробити окремий музичний проект і показати вам нові пісні так, як ми грали б їх не на великому стадіоні, а будучи вуличними музикантами? – Святослав Вакарчук.

“У новому проєкті Мілош Єліч (клавішник ОЕ) і Денис Дудко (бас-гитарист ОЕ) гратимуть на акустичних гітарах, Денис Глінін, наш барабанщик, на акустичних ударних інструментах і перкусії, я гратиму на мелотроні. “Плануємо також додати жіночий вокал і, скоріш за все, залучити інших музикантів”, – йдеться в анонсі.

– Останній рік створив такі умови, коли справжню енергію ми отримуємо не на великих концертних чи розважальних аренах, а в затишному колі найближчих людей. Таким за настроєм ми і бачимо цей проект – півтори години щирих музичних розмов.

Квитки на виступ у Вінниці коштують від 350 до 2 400 гривень, їх можна придбати ТУТ.

Читайте також: У Вінниці виступить ACAФАТОV у супроводі “Jazzforacat”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.