«Півострів невизначеності»: вінничан запрошують на зустріч з Алімом Алієвим поговорити про Крим

8:14
Автор: Vежа
Become a Patron!

Цього тижня до Вінниці приїде Алім Алієв — журналіст, правозахисник та програмний директор Кримського Дому — щоб поговорити про те, як змінився Крим за останні шість років, чому окупація у 2014 році стала можливою, чи існує спротив на півострові та чого прагнуть кримські татари. 

Зустріч у рамках проекту «Платформа ідей» відбудеться вже завтра, 27 листопада, о 18 годині у приміщенні простору «Місто змістів» (вул. Пушкіна, 11).

Тема розмови має назву «Півострів невизначеності» і на зустріч запрошують всіх, кому цікаво поговорити про те, як змінився Крим за останні роки, чому окупація стала можливою, чи існує спротив на півострові, як говорити з нашими співвітчизниками на окупованих територіях, чого прагнуть кримські татари та які варіанти виходу з кризи можуть бути.

Алім Алієв – програмний директор Кримського Дому – місця концентрації кримської енергетики у культурній, освітній, інформаційній, правозахисній та дослідницькій сферах в Україні. Співзасновник громадської організації «Крим SOS», співавтор книги «Мустафа Джемілєв. Незламний». Також він є координатором кримськотатарської частини у міжнародному міжконфесійному молодіжному українсько-польсько-кримськотатарсько-єврейському семінарі «Ковчег». Координатор українсько-кримськотатарського літературного конкурсу «Кримський Інжир», однойменного фестивалю та співупорядник книги, один з авторів виставки «Дивовижні історії Криму» у Мистецькому Арсеналі. Фокусується на темах окупованого Криму, гуманітарної політики, сучасного стану кримськотатарського народу, свободи слова та комунікаційних стратегій.

«Платформа ідей» – спільний проект Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці та ГО «Подільська агенція регіонального розвитку», метою якого є обмін думками, актуальними для Східної Європи та Балкан в культурній, політичній та економічній сфері для формування спільного бачення розбудови майбутнього України. Ініціаторами та основними доповідачами є випускники польських стипендіальних програм.