Пікапи, квадрокоптери та тепловізори: у Вінниці на виконкомі виділили 28 мільйонів гривень на потреби ЗСУ

10:45
Автор: Vежа
Become a Patron!

Виконавчий комітет Вінницької міської ради вчора, 27 липня, вирішив виділити 28 мільйонів гривень на допомогу українським військовослужбовцям. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, для потреб військовослужбовців придбають пікапи, квадрокоптери, тепловізори та інші необхідні речі.

За словами міського голови Вінниці Сергія Моргунова, були опрацьовані запити військових частин. У них є потреба у квадрокоптерах, пікапах, прицілах, коліматорах та хімічних грілках:

З перших днів ми підтримували наші військові частини, зокрема й полк “Азов”, третю штурмову бригаду та інші підрозділи, сили територіальної оборони – для того, щоб наші хлопці й дівчата мали максимальні шанси дати достойну відсіч ворогу. Зараз контрнаступ, у майбутньому нас чекає Перемога. Тому ми будемо продовжувати цю роботу стільки, скільки знадобиться, залучаючи все, що в силах нашої територіальної громади. Для цього ми консолідуємо також роботу з волонтерами та Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом, який діє з березня минулого року.

Як додають у департаменті цивільного захисту, підтримка захисників та захисниць, які перебувають на фронті, наразі є стратегічним завданням.

Нагадаємо, у Вінниці 7 липня під час сесії міської ради виділили понад 14 мільйонів гривень з бюджету на підтримку захисників. Ці кошти передбачені на придбання, зокрема, антидронових рушниць, квадрокоптерів “Mavic”, тепловізорів тощо.

Фото – www.shutterstock.com

Читайте також: Засоби гігієни, продукти та одяг: у вінницькому Волонтерському центрі «Шахіна» діє відділ допомоги

Читайте також: Вінницькі волонтери просять долучитися до збору коштів на такмед для однієї з бригад

Читайте також: На “Мавіки”, тепловізори, ноутбуки та зарядну станцію: у Вінниці виділили понад 14 мільйонів на допомогу захисникам

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.