Підвіси з опалами: магічні властивості та значення по фен-шуй

12:21
Автор: admin
Become a Patron!

Реклама

Сподобалася срібна підвіска з опалом, але не знаєте чи підходить вам цей камінь? Скільки ювелірних тенденцій не з‘являлося б щороку, опал — це дорогоцінний камінь, який знаходиться поза часом і трендами. Маючи 6,5 балів за 10-бальною шкалою Мооса, він ідеально підходить для ювелірних виробів, які ви плануєте носити щодня. І що найкраще — опали представлені в різних кольорах і кожен із них має своє енергетичне значення. Читайте далі, щоб дізнатися, які бувають кольори опалів і який із них підходить саме вам.

Підвіска на шию з опалом: значення кольорів коштовних каменів

  • Кулон з блакитним опалом

Блакитний опал — це набагато більше, ніж просто коштовний камінь з приголомшливим зовнішнім виглядом. Він використовувався цілителями протягом століть для емоційного зцілення.

Маєте проблеми зі спілкуванням? Цей камінь допомагає стати більш комунікабельним, надає сміливості висловлювати власну думку, позбавляє від сором‘язливості.

Блакитний опал лікує розбиті серця і допомагає не повторювати ті самі помилки у коханні.

Для ділових людей блакитний опал збільшує шанси на багатство завдяки кращому розумінню партнерів і натхненню створювати нові та винахідливі ідеї.

Тож ви можете купити підвіску з блакитним опалом собі або на подарунок особливій людині. Це презент, який точно буде оцінений.

  • Підвіс з червоним опалом

Вогняні опали уособлюють пристрасть, креативність і спонтанність, що робить їх ідеальними для волелюбних людей. З іншого боку вони допомагають впоратися з вигоранням і стресом, створювати позитивні думки та дії, заспокоїти агресивну і ворожу енергію.

Камінь має сильну енергетику, а тому допомагає відновити втрачений енергетичний ресурс. Також це мінерал кохання, який повертає у стосунки пристрасть і радість.

Тож срібний кулон з червоним опалом стане чудовим подарунком для коханої людини як символ вічної любові та пристрасті.

650f35b38ef91.webp

  • Підвіска з рожевим опалом

Рожевий опал — заспокійливий камінь, який часто використовують для медитації у процесі фізичного, емоційного та духовного зцілення.

Рожевий опал є дуже потужним кристалом під час контакту з серцем. Він активує та розблоковує серцеву чакру та наповнює її заспокійливими вібраціями. Це ідеальний камінь для всіх, хто бореться з будь-яким сумом, пов‘язаним з розбитим серцем, втратою коханої людини або відносинами на відстані. Рожевий опал дарує впевненість в собі, показуючи, наскільки сильні ви та ваше серце. Через потужні вібрації його називають «каменем духовного пробудження». Підвіс з рожевим опалом — ідеальний подарунок для дитини, яка має тривоги, страх або сором’язливість. Мінерал навіть кладуть під дитячу подушку, щоб маля спокійно спало всю ніч.

  • Кулон з зеленим опалом

Зелений опал — це камінь серця, який забезпечує свого власника живильною та омолоджувальною енергією. Це ідеальний камінь для тих, хто нещодавно пережив неприємні події у житті. Зелений опал допомагає знайти внутрішню силу і використовувати її для відновлення і просування вперед. Цей камінь показує нам, що насправді в цьому житті нам потрібні лише ми самі, і стає щоденним нагадуванням про те, наскільки ви сильні. Медитації з зеленим опалом допомагають заспокоїти розум і нервову систему.

  • Підвіс з білим опалом

Білий опал — астрологічний дорогоцінний камінь знаку зодіаку Терези і народжених у жовтні. Він символізує баланс, гармонію, чистоту, любов, жіночу енергію, заможне життя, удачу і творчість. Використовується у медитаціях для врівноваження емоцій.

Кулонів ніколи не буває забагато. А якщо це прикраса з опалом, то вона взагалі стає центральним елементом кожної коштовної колекції. Тож не гайте часу — ваша ідеальна підвіска Столичної Ювелірної Фабрики™ вже чекає на вас на офіційному сайті бренду або ж у магазинах вашого міста: Києві, Вінниці, Харкові, Дніпрі, Черкасах, Івано-Франківську, Львові та Одесі.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.