Підтримка національної збірної з футболу: у Вінниці відбулося спецпогашення марки “Україно, вперед!”

12:31
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці відбулося спецпогашення марки “Україно, вперед!”, що присвячена підтримці національній збірній з футболу, яка вже через кілька днів має зіграти перший матч у турнірі Євро-2024 у Німеччині. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, спецпогашення відбулося 13 червня на стадіоні Вінницького міського палацу дітей та юнацтва. Участь у церемонії взяли заступник міського голови Андрій Очеретний, регіональна директорка з розвитку мережі “Укрпошти” Оксана Шабанова та юні футболісти з команди “Темп” Вінницького міського палацу дітей та юнацтва – Олександр Войтенко та Єгор Загорій.

 

 

Автором-художником марки “Україно, вперед!” став Антон Хрупін, автор відомого воєнного випуску «Вільні. Незламні. Непереможні». На марці зображено футбольний мʼяч із логотипом української асоціації футболу.

Оксана Шабанова зазначила, що з 2001 року “Укрпошта” випустила 31 марку на футбольну тематику і додала, що марка “Україно, вперед!” символізує нашу віру в перемогу України на футбольному полі, а також перемогу на полі бою у війні.

Андрій Очеретний зауважив, що Україна переживає важкий період, і поки військові боронять незалежність та кордони на полі бою, українські спортсмени також показують всьому світу, на що здатні.

– Наші спортсмени теж вміють змагатися за першість і збірна з футболу показує високі результати. Створивши таку тематичну марку, колеги з “Укрпошти” роблять внесок в популяризацію спорту. 

Як зазначають у міськраді, на думку футболістів, які взяли участь у церемонії спецпогашення, такі тематичні марки дуже мотивують спортсменів до перемог та привертають увагу до занять спорту та важливості ведення здорового способу життя.

Фото – ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.