Підтримай Даріну: вінничан закликають допомогти землячці перемогти на Дитячому Євробаченні. ФОТО, ВІДЕО

11:41
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Оновлено: 14 Січня 2019, в 17:52

Навідміну від “дорослого” конкурсу, на Дитячому Євробаченні Україна може голосувати за свого представника, а цьогоріч виступати за країну поїде 11-річна вінничанка Даріна Красновецька.

Починається онлайн голосування з наступної п’ятниці, 23 листопада. На сайті конкурсу ТУТ будуть фрагменти репетицій усіх учасників. Для голосування необхідно буде обрати від трьох до п’яти учасників, включно з Даріною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вінничанка, що представить Україну на Дитячому Євробаченні, записала кліп спільно з Академічним хором українського радіо. ВІДЕО

 

Голосування в мережі зупинять перед прямими ефірами Дитячого Євробачення і відкриють знову лише на 15 хвилин після завершення всіх виступів. Бали членів журі додадуть до результатів онлайн-голосування і саме так оберуть переможця або переможницю пісенного конкурсу.

Вінничанка Даріна Красновецька виступить з піснею “Say Love”, якою вона нагадає про важливість любові одне до одного.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юна вінничанка показала кліп, з яким змагатиметься на Дитячому Євробаченні. ВІДЕО

Онлайн-голосування триватиме з 23 по 25 листопада і кожен голос є важливим на шляху до перемоги.

Нагадаємо, що Даріна Красновецька перемогла у національному відборі на Дитяче Євробачення 2018, яке відбудеться у Мінську 25 листопада. Дівчина не лише співає, а ще є спіавторкою тексту та музики разом з Михайлом Клименко та Володимиром Шариковим.