Підтоплений ринок та повалені вітром дерева: наслідки негоди 1 серпня у Вінниці

13:16
Become a Patron!

У Вінниці вчора, 1 серпня, внаслідок зливи підтопило ринок “Привокзальний”. Також сильний вітер повалив щонайменше два дерева, одне з яких впало на лінію електропередач та на авто.

Як повідомляє Головне управління ДСНС України у Вінницькій області, до проведення робіт вчора залучили 18 “надзвичайників” особового складу та чотири одиниці спецтехніки.

Зокрема о 20:17 Служба порятунку “101” отримала повідомлення, що потрібна допомога рятувальників, оскільки по вулиці Шмідта внаслідок сильного дощу підтоплений ринок “Привокзальний”, на площі близько 500 квадратних метрів.

Рятувальники двох державних пожежно-рятувальних загонів (ДПРЧ) за допомогою спецобладнання відкачали воду з затопленої території.

Крім цього, оперативно-координаційний центр о 22:29 отримав повідомлення, що на вулиці Короленка на лінію електропередач та автомобіль впало дерево. Бійці ДСНС за допомогою спецобладнання розкряжували стовбур дерева та прибрали гілля.

На Сабарівському шосе рятувальники також прибрали повалене вітром дерево, а на вулиці Замостянській відкачали воду. Загалом, відкачали близько 22 кубічних метрів води.

Фото – зі сторінки Головного управління ДСНС України у Вінницькій області