Підлітка з Вінниці, який обрізав волосся дівчаткам, помістять у приймальник-розподільник для дітей

16:03
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницький апеляційний суд призначив помістити тринадцятилітнього вінничанина у приймальник-розподільник для дітей у Дніпрі. Підліток відрізав молодшим за себе дівчаткам ножицями волосся.

Як йдеться на сайті апеляційного суду, таким чином залишили без змін ухвалу міського суду, який постановив задовольнити клопотання прокурора.

– Як установило слідство, в лютому та березні цього року семикласник однієї з вінницьких шкіл рукою закрив рота десятилітній дівчинці та ножицями обрізав їй волосся. Іншу, дев’ятилітню, повалив на землю і теж відтяв їй пасмо. За такі хуліганські вчинки передбачено від трьох до семи років позбавлення волі, однак школяр не досяг 14 років – віку кримінальної відповідальності. Тому до нього планують застосувати примусові заходи виховного характеру, – йдеться в повідомленні.

Підліток з восьми років кілька разів перебував на стаціонарному лікуванні у психоневрологічній клініці. Зі слів мами хлопчика, почав поводитися агресивно, час від часу обрізати волосся дівчатам і жінкам після випадку, описаного в матеріалах кримінального провадження:

– 2018 року матір малолітнього Владислава Я., злісно не виконуючи свої обов’язки по догляду за сином, у ванній кімнаті прив’язала його руки мотузками, після чого хлопчика доставили до реанімаційного відділення обласної дитячої лікарні, зокрема, із множинними саднами спини, сідниць, рук і голови та з гострою респіраторною вірусною інфекцією, – розповідають в повідомленні.

Тому передбачено, що запобіжний захід у виді поміщення малолітнього до приймальника-розподільника для дітей сприятиме тому, щоб хлопчик не переховувався від слідства та суду і не скоював інші кримінальні правопорушення, оскільки в провадженні суду перебуває ще одна кримінальна справа щодо малолітнього – розбою стосовно дитини.

Фото ukrinform

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.