Підготовка до зими: у Вінниці для прибирання вулиць та доріг готують спецтехніку та протиожеледні матеріали

15:38
Become a Patron!

У Вінниці триває підготовка до зимового періоду. Наразі для боротьби з ожеледицею вже закупили п’ять тисяч тонн відсіву, а ще 1,5 тисячі тони технічної солі мають докупити. Крім цього, використовуватимуть залишки й з попереднього року.

Як повідомляє Вінницька міська рада, для роботи взимку готують 90 одиниць спецтехніки. За допомогою спецтехніки комунальні працівники обробляють дороги міста та приєднаних територій протиожеледними матеріалами.

Спецтехніка пройшла повний техогляд, з понеділка спеціалісти комунального підприємства “Вінницьке шляхове управління” займуться їх переобладнанням. До роботи все буде готово вчасно. В разі необхідності мінімум три спецмашини готові до виїзду, на чергуванні щодня одна спецавтівка з урахуванням похолодання, – розповідає начальник відділу утримання об’єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Вячеслав Хілінський.

Зазначено, що тротуари прочищають мінітрактори та працівники в ручному режимі. Особливу увагу приділяють зупинкам громадського транспорту та пішохідним переходам.

Фото – misto.vn.ua

Читайте також: У Вінниці 24 жовтня розпочнеться опалювальний сезон для житлового фонду

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.