Під час карантину виручка Вінницької транспортної компанії зменшилась у шість разів

13:33
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Під час карантину виручка від перевезень пасажирів у тролейбусах, трамваях та автобусах Вінниці зменшилась у шість разів. Також Вінницька транспортна компанія значно зменшила кількість громадського транспорту, що працює у місті.

Як повідомив Vежі директор ВТК Михайло Луценко, причин зменшення виручки під час карантину є декілька.

По-перше, менше пасажирів, по-друге, ми спеціальні перевезення робимо, по-третє, є обмеження кількості пасажирів у рухомому складі і так далі. Причин є багато – зазначив Луценко.

Витрати підприємства також дещо зменшились. До прикладу, за словами очільника підприємства, у будні дні у Вінниці зменшили кількість рухомого складу тролейбусів, трамваїв та автобусів з 10:00 до 17:00 в понад два рази.

Так, до 10:00 у робочі дні в місті працюють 94 тролейбуси, 46 трамваїв та 45 автобусів. З 10:00 до 17:00 у місті працює ще менше транспорту – 61 тролейбус, 27 трамваїв та 27 автобусів. З 17:00 кількість транспорту дещо збільшується – до 73 тролейбусів, 34 трамваїв та 37 автобусів.

До порівняння: до карантину протягом першої зміни буднього дня могли працювати до 131 тролейбусу, 74 трамваї та до 60 автобусів. В другу зміну кількість транспорту дещо зменшувалась, хоча кількість транспорту все одно залишалась відносно стабільною.

Наразі, як стверджує Луценко, кількість водіїв також відповідно зменшилась – здебільшого вони перебувають у планових відпустках. Кондуктори  наразі не працюють на транспорті ВТК.

Частина з них (10 людей) здійснює дезінфекцію рухомих складів на п’яти кінцевих зупинках громадського транспорту у Вінниці. Дезінфікують так міський громадський транспорт після кожного кола маршруту – від 5 до 12 разів на добу.

Ще одна частина (близько 50-60 осіб) після завершення карантину можуть стати контролерами. Дехто з кондукторів вже перевчився на водіїв трамваїв та тролейбусів.

За словами Луценка, захворювань на коронавірус серед співробітників ВТК наразі не зафіксували.

Нагадаємо, що за даними муніципального велопрокату NextBike у період карантину у Вінниці кількість проданих абонементів на катання на орендованих двоколісних зросла втричі. Загальна кількість велосипедистів на вулицях міста зросла “в геометричній прогресії” – щонайменше у 4-5 разів.

Фото з архіву

Читайте також: Кількість куплених абонементів вінницького велопрокату за час карантину зросла втричі

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.