Першими випускниками “Кадетського корпусу поліції” у Вінниці стали 36 юнаків і дівчат

17:10
Автор: Vежа
Become a Patron!

Випускниками “Кадетського корпусу поліції” у Вінниці стали 36 юнаків і дівчат. Цього року набір збільшать, і кадетами зможуть стати близько пів сотні молодих людей.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.

Нагадаємо, що “Кадетський корпус поліції” перший такий проєкт в Україні, який стартував у Вінниці у 2021 році. А його метою було створення безкоштовних умов для молоді у підготовці до вступу в заклади вищої освіти системи МВС України. Тоді Одеський державний університет внутрішніх справ став першим навчальним закладом, який взяв участь у проєкті. А сьогодні, 25 січня, Головне управління Національної поліції у Вінницькій області підписало меморандум про співпрацю ще з двома вишами: Національною академією внутрішніх справ та Львівським державним університетом внутрішніх справ.

 

Відомо, що минулого року навчання у “Кадетському корпусі поліції” пройшли 36 хлопців і дівчат, й більшість з них продовжили здобувати освіту за цим фахом.

А у 2022 році набір збільшать, тож кадетами зможуть стати близько пів сотні молодих людей. Теоретичну і практичну підготовку вони будуть проходити впродовж трьох місяців на базі тренінгового центру поліції Вінниччини, який має сучасне оснащення.

 

 

– Я вважаю, що “Кадетський корпус” є дійсно унікальним проєктом для Вінниці та України. Він вирішує дві цілі. Перша – молоді люди можуть спробувати себе у цій сфері і визначитися з майбутньою професією. Друга – кадети, які вирішать працювати у правоохоронних органах, будуть високомотивованими молодими людьми з відповідними морально-психологічними якостями та підготовкою, – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

–  Цього року заплановано збільшити кількість вихованців кадетського корпусу за рахунок охоплення цільової аудиторії випускників 120 шкіл області (понад 2 тисячі учнів). Це перший крок для ознайомлення професії поліцейського. Проєкт успішний і бажаючих стати поліцейськими кадетами чимало. А це – наша правова культура, –  зазначив Сергій Борзов, голова Вінницької облдержадміністрації, на своїй сторінці у Фейсбук.

 

 

 

 

 

 

 

Фото – vmr.gov.ua, facebook.com/borzov.s.s

Читайте також: У Вінниці створюють “Кадетський корпус поліції”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.