Переваги оренди смарт квартири

12:02
Автор: Vежа
Become a Patron!

Реклама

Переваги оренди смарт квартири

Оренда смарт квартири в Києві – дуже частий запит в пошукових системах. Їх популярність обумовлена малою вартістю і привабливим виглядом. Спочатку під поняттям “смарт квартири” малося на увазі розумне використання мінімальної площі, проте в наших просторах це більше має відношення до квартир-студій з мінімальною площею. Знайти такі пропозиції не важко, і, наприклад, на сторінці київських смарт-квартир – https://dom.ria.com/uk/arenda-kvartir/kiev-smart/ можна знайти сотні пропозицій на будь-який смак.

Кому підходять смарт квартири?

В першу чергу, звичайно, йдеться скоріше про молодих людей без сім’ї або зовсім молодих пар. З огляду на невелику площу, заселятися в таку квартиру з дітьми може бути проблематично. Можуть виникати постійні конфлікти за територію, адже, як нам відомо, кожній людині потрібен простір для творчості або навіть просто відпочити. Для одиноких людей зазвичай такі квартири є найбільш комфортними. У них є все, рівно на одну людину, особливо, якщо працювати з дому. 

Переваги

Великим плюсом, звичайно, є компактність. Така деталь як невелика площа привносить економію практично в усі побутові питання. Доведеться прибирати меншу територію, варто також згадати про вартість комунальних послуг. З огляду на те, що вони розраховуються саме з площі, ви збережете собі немаленькі гроші в перспективі.

Головною перевагою оренди смарт квартири, наприклад, в Києві є їх вартість. Вона зазвичай нижче ніж в однокімнатних, але трохи вище вартості кімнати у квартирі.

Недоліки

У чому перевага смарт квартир для одних орендодавців, в тому може бути мінус для інших. Питання в тому, чи комфортно буде проживати в такій квартирі.

До переліку недоліків можна віднести:

– швидко поширюються запахи по приміщенню;

– у квартирі можуть проживати не більше 2-х осіб;

– якщо квартира по документах відноситься до нежитлового фонду, то комунальні будуть вважатися за комерційними тарифами. Уважно вивчайте документи на квартиру при оренді;

– часто за рахунок маленької площі, у весняно-літній час в такій квартирі дуже спекотно і задушливо, тому наявність кондиціонера перевіряйте обов’язково.

Як формується ціна за смарт квартиру?

Першим фактором є місце розташування. Інфраструктура району, найближчі заклади та парки. Наявність або відсутність поруч заводів, аеропортів та інших місць впливають на ціну.

Далі йде ремонт в самій квартирі. Зазвичай, в смарт квартирах можна зустріти хороший ремонт, позаяк будувати їх почали не так давно. Дізнайтеся всі характеристики квартири, наприклад, вид опалення, хто сусіди і тд.. Адже якщо орендувати смарт квартиру в Києві чи іншому місті, то потрібно отримати в результаті комфортне і спокійне проживання.