× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Парк за крок до мрії: вінничанам представлять концепцію розвитку “Хіміка”

14:44
Автор: Vежа

Цього тижня вінничанам презентують базову концепцію парку Хімік, де покажуть перші напрацювання щодо його оновлення. Робота над створенням плану реставрації території триває ще з весни. 

Зустріч “Парк “Хімік” 2019: за крок до мрії” відбудеться у суботу, 17 листопада. Початок о 15:00 у приміщенні хабу “Місто змістів” (вул. Пушкіна, 11).

На заході буде представлено базову концепцію парку Хімік у Вінниці.  Під час зустрічі можна буде дізнатися про принципи, які закладено у документі, ознайомитися з основними рішеннями щодо планування парку, розміщення його майданчиків та об’єктів, а також залишити відгуки та пропозиції. Основною метою таких заходів є необхідність врахування думок користувачів парку.

Для того, аби якнайбільше вінничан долучилися до заходу, організатори зазначають, що забезпечать дитячу зону та фуршет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Вінниці за краще планування парку «Хімік» дають 30 тисяч гривень

Нагадаємо, що у квітні 2018 року на виконання рішення Вінницької міської ради №1143 від 30.03.2018 фахівці КП “Інститут розвитку міст” вивчили громадську думку та влаштували три публічні обговорення, щоб зрозуміти, як мешканці використовують територію парку та чого потребують.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Вінниці здійснять урбан-аналіз парку “Хімік” та розроблять його нову концепцію. ГРАФІКА 

Пізніше було проведено урбаністичне дослідження території парку та частини території району Замостя, а також додатково вивчено глибинні потреби окремих груп користувачів парку. Результати усіх досліджень стали основою базової Концепції парку “Хімік”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перезавантаження “Хіміка”: як дві сотні людей спільно вирішували долю парку. ФОТО

Восени цього року парк “Хімік” було обрано Демонстраційним проектом у рамках проекту “Інтегрований розвиток міст в Україні”, який виконується німецькою урядовою компанією GIZ . Мета проекту – доповнити або поліпшити міські ініціативи, застосовуючи підходи інтегрованого міського планування. Уряди Німеччини та Швейцарії надають консультаційну та фінансову підтримку в розмірі 50 тисяч євро для впровадження проекту. При цьому Вінницька міська рада зі свого боку зобов’язується також виділити не менше 50 тисяч євро на втілення проекту у 2019 році.

Вже заплановано, що пізніше цього року відбудеться архітектурна майстерня “Створення парку “Хімік”: від концепції до об’єкта”, в рамках якої архітектори та ландшафтні дизайнери запропонують творчі ідеї щодо парку.

Остаточну Концепцію парку “Хімік”, яка врахує результати Архітектурної майстерні, передбачається представити мешканцям на початку 2019 року, після чого буде розроблено відповідну документацію та протягом літа буде реалізовано першу чергу проекту.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.