“Парк динозаврів” у Вінниці відкриють вже цими вихідними

13:42
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У суботу, 26 грудня, у Вінниці відкриють виставку роботизованих фігур динозаврів у “Подільському зоопарку”. Анкілозавр, трицератопс, тиранозавр, еораптор та ще десяток справжніх велетнів рухатимуться та видаватимуть різні реалістичні звуки.

Про відкриття “Парку динозаврів” стало відомо з анонсу на офіційній сторінці виставки у фейсбук. Як нам повідомили телефоном, 17 роботизованих динозаврів можна буде подивитися на території “Подільського зоопарку”, але за вхід туди потрібно буде платити окремо.

– Вінниця вже не буде такою. Вони йдуть! Подейкують, що вони прийшли з заходу. Спустились з гір, оселившись на берегах Черемоша й Прута. Під їхніми лапами не встояли Харків, Дніпро та Буковель. Доля не омине й Вінницю, – йдеться в анонсі заходу. 

Нагадаємо, що роботизованих динозаврів до “Подільського зоопарку” привезли із Китаю на початку грудня. Ці динозаври рухаються та видають різні реалістичні звуки, а деякі з них сягають майже 10 метрів у довжину.

Зазначимо, що 24 такі фігури є у “Парку Живих динозаврів в Буковелі”. Як вони виглядають, дивіться у відео:

Вартість квитків у “Парк Динозаврів – Вінниця”:
– дітям до 3 років безкоштовно, від 3 до 12 років 100 грн, від 12 і дорослі 150 грн.
– знижка 30% за наявності квитка “Подільського зоопарку”: дітям від 3 до 12 років 70 грн, від 12 і дорослі 100 грн.
– безкоштовно учасникам АТО, дітям з інвалідністю та їхнім супроводжуючим, дітям-сиротам (обов’язково за наявності документів).

Відкриття виставки динозаврів у Вінниці відбудеться у суботу, 26 грудня за адресою: вул. Сергія Зулінського, 9. Вона працюватиме так само як і “Подільський зоопарк” – щодня з 9:00 до 19:00 години. Стежити за анонсами можна на фейсбук-сторінці “Парк Динозаврів – Вінниця” за ЦИМ  посиланням.

Фото – facebook.com/Парк-Динозаврів-Вінниця

Читайте також: У “Подільському зоопарку” відтермінували відкриття “Резиденції Святого Миколая” 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.