Паралімпієць з Вінниччини Олександр Казік виборов “золото” на зимовому Кубку світу з лижних перегонів та біатлону

19:29

Паралімпієць з Бару, що на Вінниччині, Олександр Казік виборов “золото” на зимовому Кубку світу з лижних перегонів та біатлону. Ще у березні цього року спортсмен став переможцем зимової Паралімпіади в Пекіні.

Як повідомляє “Вінницька Арена”, у командному спринті (естафета) українські спортсмени вибороли цілий комплект нагород. Вінничанин з вадами зору Олександр Казік завоював першість на прикінцевих перегонах Кубку світу.

Зазначено, що на міжнародних змаганнях серед спортсменів з інвалідністю, які проходили з 7 по 18 грудня у Фінляндії,  Україна завоювала 27 медалей. Серед них – шість “золотих”, вісім “срібних” та 13 “бронзових”. У змаганнях взяли участь спортсмени з 21 країни світу. Українську команду представили 25 спортсменів.

Нагадаємо, вінницький спортсмен комунального закладу “Інваспорт” Григорій Вовчинський здобув “срібло” на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону. Він здобув нагороду в індивідуальній гонці (10 км) у класі стоячи.