Паралімпійці з Вінниччини вибороли дві бронзові медалі на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону

13:51
Автор: Vежа
Become a Patron!

У другий день чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону, який триває у Норвегії, паралімпійська збірна України виборола 7 медалей. Дві бронзи – у Григорія Вовчинського та Олександра Казіка з Вінниччини.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Сергій Борзов, голова Вінницької обласної державної адміністрації.

У класі стоячи у чоловіків бронзову медаль виборов вінничанин Григорій Вовчинський, капітан національної збірної з лижних перегонів та біатлону. А у класі з порушенням зору ще одну “бронзу” приніс Україні вінничан Олександр Казік. Ірина Буй зайняла 4 сходинку турнірної таблиці у класі стоячи серед жінок з УОРА (ураження опорно-рухового апарату – авт), написав Сергій Борзов. – Вітаю наших спортсменів із перемогами! Чекаємо наступних стартів! Вболіваємо за національну збірну команду з лижних перегонів та біатлону! – додав очільник області.

Як повідомили на фейсбук-сторінці Національного паралімпійського комітету України, в чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону беруть участь спортсмени з 32 країн світу. Команду України представляють 25 спортсменів з інвалідністю, які виступатимуть у лижних перегонах та біатлоні та боротимуться за добір паралімпійських ліцензій.

– Загалом за два змагальні дні у доробку українських паралімпійців – 8 нагород – 1 золота, 2 срібні та 5 бронзових медалей, –  йдеться у повідомленні. – Справжнім тріумфом України сьогодні став український подіум у виконанні спортсменок у класі стоячи Кононової Олександри – золота нагорода (Київська обл.), Ляшенко Людмили – срібна медаль (Харківська обл.) та Батенкової-Бауман Юлії – бронзова нагорода (Волинська/Київська обл.). У класі стоячи у чоловіків бронзову медаль виборов Вовчинський Григорій (Вінницька обл.). У класі сидячи “срібло” у Кравчука Василя (Львівська обл.), а у Тараса Радя – “бронза” (Тернопільська обл.). Також бронзова медаль у тотально незрячого спортсмена – Казіка Олександра (Вінницька обл.). Вітаємо команду з таким потужним виступом! Бажаємо перемоги і завтра, у біатлоні (середня дистанція).

Чемпіонат світу з зимових видів спорту 2021 у Ліллехаммері, Норвегія, є передостанньою змагальною сходинкою перед Паралімпійськими іграми в Пекіні.
_
Вперше чемпіонат світу проводиться одночасно з трьох видів спорту (лижні перегони та біатлон, гірські лижі та сноуборд). Через те, що чемпіонат перенесли на 1 рік через пандемію, було вирішено залишити назву чемпіонату незмінною (2021).(джерело – facebook.com/borzov.s.s).