Паралімпійка Ірина Буй з Вінниччини здобула два “срібла” на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону

18:43
Автор: Vежа
Become a Patron!

Паралімпійка Ірина Буй з Вінниччини здобула дві срібні нагороди на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону, що триває в місті Естерсунд (Швеція).

Як йдеться на Facebook-сторінці Національного паралімпійського комітету України, вінничанка посіла друге місце у лижних перегонах (спринт, клас стоячі).

В пізнішому повідомленні Національного паралімпійського комітету зазначено також, що спортсменка здобула срібну нагороду в біатлоні (спринт, клас стоячі).

Загалом, Національна паралімпійська збірна команда з лижних перегонів та біатлону здобула 7 медалей, серед яких: 2 золоті, 4 срібні та 1 бронзова нагороди.

За повідомленням на сторінці голови ОДА Сергія Борзова, змагання в Швеції є завершальним етапом підготовки перед Зимовими Паралімпійськими іграми в Пекіні , які відбудуться з 4 по 13 березня.

Нагадаємо, раніше вінничанка Ірина Буй стала срібною призеркою Чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону в Норвегії.