Пам’ятні знаки на територіях шкіл: вінничан закликають проголосувати за кращу ідею щодо облаштування

16:55
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці при школах планують облаштувати пам’ятні місця для вшанування загиблих Героїв, які навчалися у цих закладах освіти. Мешканців міста просять проголосувати за один з трьох варіантів втілення ідеї.

Як повідомляє Вінницька міська рада, це роботи:

– № 069: Дзеркальний пам’ятний знак із закликом “подивись на себе”;

– № 132: “Скринька пам’яті”, яка береже дані про воїна;

– № 333: Цегляна стіна зі слідами від снарядів – ран у душі кожного українця.

Опитування триватиме до 10 вересня (20:00). Після його завершення департамент архітектури сформує фінальний варіант вигляду пам’ятного місця. Проголосувати можна за ЦИМ посиланням.

Головний архітектор Вінниці Євген Совінський розповів, що архітектурний бліцконкурс проводили, щоб отримати гармонійне, збалансоване рішення об’єкта малої пластики. Це дасть можливість розміщувати інформацію про військових, які загинули в російсько-українській війні та навчалися у тому чи іншому закладі освіти:

Конкретне місце розміщення на території кожної школи за зверненням адміністрації, командування чи родин буде визначатись ситуативно в залежності від характеру ділянки. Тому ескіз-ідея має розроблятися з урахуванням універсальності та типізації для застосування у навчальних закладах територіальної громади незалежно від площі ділянки та її розташування.

Загалом було подано 16 робіт.

Головне фото – chernomorsk.com.ua, фото – ВМР

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.