× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Паломництво хасидів: між Вінницею і Тель-Авівом запустять 12 чартерних авіарейсів

11:07
Автор: В'ячеслав Луцков

У вінницькому аеропорту готуються до прильоту в Україну через наше місто до 1500 хасидів. Для цього між аеропортами Тель-Авіва та Вінниці запустять дванадцять чартерних рейсів: по шість на прибуття та відбуття.

Як повідомив Vежі Ярослав Мазурець, директор вінницького аеропорту, готується по три чартери на приїзд 23 та 25 вересня. Крім цього, планується також по три чартери на виїзд  до Тель-Авіва на 2 та 3 жовтня, з розрахунком на таку ж кількість хасидів. Регулярні ж рейси між Тель-Авівом і Вінницею вже здійснюються протягом всього року.

Такі дати чартерів, зокрема, пов’язані зі святкуванням єврейського Нового року (“Рош Гашана” або ж “Рош ха-Шана”). Цьогоріч свято триватиме з 29 вересня по 1 жовтня.

Як зазначив пан Ярослав, у зв’язку з цим в аеропорту також готують і окремі заходи безпеки, однак поки очільник підприємства не може сказати, які саме. В попередні роки перельоти здійснювалися без курйозних випадків.

Нагадаємо, як зазначав раніше Даніель Ерлі, заступник равіна Вінниччини, Вінниця розташована в центрі святих місць іудеїв – Меджибіжа, Бердичіва, Умані, Брацлава, тож для вірян вигідно діставатися до них саме через наше місто. Як відбувався прийом хасидів у аеропорті Вінниці у минулоріч, можна прочитати за цим посиланням.

Фото – 0372.ua

 

 

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.