П’ять секунд на дезінфекцію: на Вінниччині почали виробляти спеціальні рамки для медзакладів. ВІДЕО

14:39
Автор: Катерина Дядюк

На Барському машинобудівному заводі, що розташований у Вінницькій області, почали виробництво дезінфікуючих рамок, які розприскують засоби для знезараження. Першу таку рамку встановили у Барській районній лікарні.

Олександр Лотоцький, головний інженер ПРАТ “Барський машинобудівний завод”, розповів кореспонденту “Укрінформу”, що такі пристрої запустили у виробництво з огляду на потреби, які виникли під час епідемії коронавірусу.

Також відомо, що першу із 10 дезінфікуючих рамок для медичних установ Вінниччини встановили на вході до приміщення Барської центральної районної лікарні.

У повідомленні йдеться, що датчики рамки працюють 5 секунд. Цього вистачає, аби зреагувати на людину, яка проходить через рамку, і увімкнути розприскувач сертифікованого дезінфекційного засобу. Зазначається, що розпилювачі спрацьовують на рівні плечей та попереку.

У сюжеті телеканалу “UA: Вінниця” можна переглянути, як ця рамка працює.

Зі слів директора Барського машинобудівельного заводу Іллі Лука, таку ідею вони запозичили у колег із Шепетівки.

Крім того головний інженер Олександр Лотоцький розповів, що цей пристрій вони розробили буквально за кілька днів, і підприємство вже приймає замовлення на виготовлення. Вартість такого пристрою становить 14 тисяч гривень (у повній комплектації).

ПРАТ “Барський машинобудівний завод” спеціалізується на виробництві обладнання для харчової промисловості, опалювальних котлів різних типів, сміттєсортувальних станцій та промислових насосів.

Читайте також: Дезінфекція раз на добу: в міськраді розповіли, як стежать за чистотою під’їздів під час карантину. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.