“Остаточні результати виборів у Вінниці можуть бути відомі до кінця тижня”, – голова ТВК Шевчук

22:41
Автор: admin
Become a Patron!

Остаточні результати виборів у Вінниці можуть бути відомі до кінця тижня, або пізніше. Про це під час прямого включення на Vежі голова Вінницької територіальної виборчої комісії Дмитро Шевчук. 

Загалом голова ТВК оцінює хід виборів у Вінниці як такий, який пройшов вдало і без суттєвих порушень, котрі можуть вплинути на результати волевиявлення громадян. Водночас Дмитро Шевчук відзначає низьку явку виборців, яка склала 31,34%. Таким чином на виборах у Вінниці проголосували 92 784 виборців.

 – Очевидно, це може бути пов’язано з тим, що голосування відбувалося в умовах карантинних обмежень. Водночас дільничні виборчі комісії дотримувалися карантинного режиму і скарг в цьому сенсі до нас не надходило.

Відповідаючи на запитання, як довго може тривати підрахунок голосів, Дмитро Шевчук сказав наступне.

 – Не готовий сказати точно, як довго це триватиме. Я прогнозую, що протоколи (дільничних виборчих комісій – ред) будуть складені або наступного дня, або на вівторок до обіду. До нас ці протоколи потраплять дещо пізніше через невисоку пропускну здатність ТВК, тим більше, що потрібно буде опрацьовувати чотири протоколи.

Потім відбудеться складання протоколів ТВК: спочатку протоколи по голосуванню за депутатів до Вінницької обласної ради, потім – до районної ради, і тільки потім решта протоколів.

– До кінця тижня впораєтеся?

– Думаю, що повинні, але не готовий сказати точно, – відповів Дмитро Шевчук.

Нагадаємо, що Комітет виборців України оприлюднив результати екзитполу на виборах у Вінниці. Детально ознайомитися з результатами можна за цим посиланням.