“Осінь в Сабарові”: у Вінниці відбудеться крос-кантрійний веломарафон

11:37
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці цієї неділі, 24 жовтня, стартує крос-кантрійний веломарафон “Осінь в Сабарові”. На учасників велозмагань очікує десятикілометровий трек, зокрема, зі швидкісними спусками, затяжними підйомами, камінням та вузькими стежками. Початківці зможуть проїхати спрощеною версією маршруту.

Як повідомляється в анонсі, організаторами веломарафону виступають  “XC rider”.

Крос-кантрі (англ. cross-country) — перегони по пересіченій місцевості зі спусками, затяжними підйомами, швидкісними та технічними ділянками. Джерело – Вікіпедія

Зазначається, що на подолання повної версії маршруту орієнтовно знадобиться три години. А для того, щоб подолати спрощену версію треку, знадобиться приблизно 1,3 години.

– Десять кілометрів швидкісних спусків, затяжних підйомів, крос-кантрійних технічних елементів, каміння, коріння та вузьких стежок, на яких ви зможете перевірити свої навики з володіння велосипедом! Три години справжнього крос-кантрі для швидких та витривалих, – зазначають в анонсі.

Основний трек

Розпочнеться подія 24 жовтня на березі Південного Бугу неподалік Сабарівського мосту ТУТ.
9:00-10:30 – реєстрація учасників, видача стартових пакетів.
10:30-11:00 – відкриття гонки, передстартовий брифінг;

Змагання відбуватимуться в чотирьох категоріях, які стартуватимуть у такому порядку:

11:00 – «Чоловіки OPEN»
11:02 – «Чоловіки 35+»
11:04 – «Жінки OPEN»
12:00 – «Початківці OPEN»

У разі спізнення учасник матиме шанс стартувати після усіх категорій.

15:30 – Нагородження.

Зазначається, що на фініші учасників чекатиме смачний глінтвейн зі смаколиками, а переможців та призерів – медалі та приємні призи.

Для участі необхідно сплатити стартовий внесок, який складає 250 гривень. Вказується, що всі стартові внески йдуть на організацію змагань та призовий фонд.

Відтак, крос-кантрійний веломарафон “Осінь в Сабарові” стартує 24 жовтня, о 9:00 на Сабарові. Для участі необхідно зареєструватись ТУТ. Обговорення відбувається за цим посиланням.

Ілюстративне фото – Canadian Cycling Magazine