Оркестр за п’ять днів: у Вінниці втретє відбудеться Music Camp International

15:12
Автор: Vежа
Become a Patron!

Міжнародний музичний дитячий табір повертається до Вінниці. Протягом лише декількох днів дітей навчать грати на музичних інструментах та підготують до заключного гала-концерту. Наразі розпочався набір охочих взяти участь у таборі. 

Music Camp International відбувався у Вінниці вже двічі – у 2015 та 2017 роках. Табір разом із засновницею – диригенткою Констанцією Фортунадо приїздить до міста на запрошення вінницького фонду “Подільська грмоада”.

Цьогоріч табір відбудеться з 24 по 29 березня – це саме час весняних канікул, а тому школярі можуть не хвилюватись, що пропустять навчання. Очікують 200 дітей від 11 до 16 років, яких навчать грати на семи музичних інструментах, а також хоровому співу на чотирьох мовах. До речі, музична освіта не обов’язкова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За 25 годин навчитись грати на двох інструментах: у Вінниці розпочався Music Сamp International

– За п’ять днів кожна дитина навчиться хоровому співу (6-7 творів на 4 мовах) та опанує базові навички гри на 2 інструментах. Результатом кемпу стане урочистий концерт у супроводі симфонічного оркестру, де візьмуть участь всі діти, – зазначають орагнізатори.

Протягом п’яти днів із дітьми займатиметься диригентка Констанція Фортунато з США.

Констанція Фортунато закінчила коледж Wheaton в Іллінойсі, отримала ступінь магістра в музиці та літературі. Більше сорока років вона займається музикою та публікує навчальні програми музичної освіти для будь-якого віку – від дошкільнят до дорослих. Вона проводить тренінгові семінари, бере участь в хорових фестивалях як запрошений диригент, була доцентом в аспірантурі та спеціалізованим консультантом у США.

Наприкінці табору діти зіграють великий заключний концерт та покажуть усі вміння, які здобули лише за декілька днів.

 

Щоб взяти участь у музичному таборі, необхідно до 10 березня зареєструватися за посиланням ТУТ. Варто додати, що для учасників існує реєстраційний внесок:

– для тих, хто зареєструється  з 4 лютого по 24 лютого – 350 грн;
–  з25 лютого по 3 березня – 400 грн;
– з 4 березня по 10 березня – 500 грн.

А ось для соціально незахищенних верств населення (малозабезпечені, багатодітні родини, діти учасників АТО) участь безкоштовна, при наданні відповідних довідок на адресу: [email protected] Разом з тим, родина може зробити посильний благодійний внесок за власним бажанням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П’ять днів навчання до рівня оркестру: у Вінниці завершився Music Camp International