Оренда квартири: на що орієнтуватися під час пошуку житла

11:06
Автор: Vежа
Become a Patron!

На правах реклами

Ви вирішили винаймати житло та навіть вже підібрали декілька варіантів на сервісі OLX? Тепер прийшов час перевірити кілька важливих нюансів, щоб зробити правильний вибір.

Інфраструктура та безпека району

Якщо вас цікавить довгострокова оренда квартири Вінниця — чудовий варіант. Тут є все, що потрібно для комфортного проживання. Саме тому в це місто часто приїжджають на роботу та у відрядження. Якщо ви також орендуєте квартиру з ціллю працювати у Вінниці, варто звернути увагу на ті райони, які розташовуються найближче до місця роботи. Також перевірте рівень інфраструктури. По сусідству мають бути магазини чи супермаркети, аптеки, а також зупинка громадського транспорту.

Перевірте, чи немає поблизу промислових зон, фабрик, заводів, які можуть забруднювати повітря та негативно впливати на ваше здоров’я. Безпека району — ще одна важлива ознака. Щоб зрозуміти, наскільки безпечно жити в обраній квартирі, постарайтеся приїхати на вулицю в нічний час, щоб оцінити ситуацію навколо перспективного помешкання.

Сусіди та ваше враження від них

Коли сусіди постійно шумлять вночі чи давно вже роблять ремонт, це дійсно заважає комфортно жити. Саме тому варто дізнатися про такі речі до того, як ви орендуєте квартиру. Можна спитати про сусідів у власника житла, але ви навряд чи отримаєте правдиву відповідь. Адже йому хочеться якнайшвидше отримати орендаря, який буде приносити гроші. Краще пройдіться по під’їзду, порозпитуйте інших людей, які проживають на поверсі. Так ви також зможете дізнатися і про стан будинку.

Комунікації та техніка у квартирі

Деякі господарі звалюють на орендарів дрібний ремонт житла. Саме тому потрібно уважно перевірити стан комунікацій та техніки у квартирі. Зверніть особливу увагу на:

  • електрику, особливо стан дротів;
  • систему водопостачання, стан труб та всі важливі аксесуари в ванній кімнаті (душ, крани);
  • опалення;
  • газ.

Важливо, щоб в усіх приміщеннях була техніка, яка покращує рівень життя. До неї відносять плиту, витяжку, холодильник, пральну машину, телевізор. Перевірте, щоб все працювало належним чином.

Найчастіше в орендованих квартирах можна зіткнутися з наступними проблемами:

  • неправильна робота сантехнічних приладів;
  • проблеми з віконними чи дверними блоками;
  • ненадійна плитка в ванній кімнаті;
  • несправні дверні замки.

Якщо ви побачили такі проблеми, можна попросити власника знизити ціну оренди або зробити ремонт до підписання договору.