Оновлення поверхонь та легкість використання: які переваги самоклеючої плівки та де її можна придбати

14:15
Автор: Vежа
Become a Patron!

Реклама

Інколи меблі чи поверхні у помешканні хочеться оновити просто так або ж через ті чи інші пошкодження поверхні. Однак не завжди є змога чи бажання придбати нові речі або ж розпочати ремонт наявних. 

Якщо ви шукаєте варіант легкого, доступного та швидкого оновлення поверхонь, радимо такий матеріал як самоклеюча плівка – з її допомогою можна оновити різні предмети. Її можна придбати в інтернет-магазині Leroy Merlin – тут представлено широкий асортимент якісних самоклеючих плівок

Розповімо про цей матеріал трохи детальніше. 

Переваги самоклеючої плівки та де її можна застосувати

Фактично, використовувати самоклеючу плівку можна де завгодно. Передусім це меблі, підвіконня, двері, побутова техніка, поверхні, що піддаються впливу бруду чи вологи (наприклад, поверхня біля плити на кухні). Але місця застосування, звісно, цим не обмежуються – за потреби, плівкою можна оновити чимало речей. 

Таким чином можна освіжити окремі предмети помешкання, а також легко приховати недоліки та пошкодження поверхонь без зайвих клопотів. 

Щоб наклеїти плівку, не потрібно особливих навичок. Головне:

 – не забудьте попередньо очистити поверхню, на яку будете клеїти плівку;

– працюйте, не поспішаючи, уважно стежачи за недопусканням потрапляння повітря під плівку;

– звертайте увагу на вирівнювання країв полотна відносно країв поверхні;

– якщо плівка з візерунком і ви використовуєте кілька полотен, зважайте на поєднання елементів малюнку на стиках. 

Як видно, процес нескладний, потрібно лише зосередитись, а дрібні недоліки роботи можна легко поправити. Загалом одну плівку легко поміняти на іншу, а доступність цін на цей матеріал є ще однією його перевагою. 

Різновиди самоклеючої плівки

Перше, що варто врахувати: плівка буває різною за якістю – від цього залежить і зручність використання, і її довговічність, і зовнішній вигляд. Вироби у Leroy Merlin – саме високоякісні. 

Звісно, передусім самоклеюча плівка відрізняється нанесеним на неї зображенням. Варіантів малюнку чимало, тож матеріал можна підібрати для використання на у будь-яких інтер’єрах. 

Так, плівка може мати малюнок дерева, мармуру або ж, наприклад, вітражу. Також це може бути певний візерунок (квіти, метелики, абстракція, цегла тощо) чи просто однотонна кольорова плівка. 

Окремої уваги заслуговує самоклеюча плівка для малювання маркерами – справжня знахідка для батьків, діти яких люблять малювати на стінах чи інших не призначених для цього місцях. Звісно, це також може бути зручним для коротких заміток на різних поверхнях (розмір – 0.6х1.2м). 

Підсумок

Який варіант самоклеючої плівки ви б не обрали, можете бути впевнені, що у магазині Leroy Merlin – лише якісні товари, які прослужать довго та гарно виглядатимуть.

Якщо ж у вас залишилися будь-які питання щодо товару – звертайтеся до консультантів магазину (усі контакти вказані на сайті).