«Офіс туризму Вінниці» у жовтні організовує майже півтора десятка екскурсій та турів. РОЗКЛАД

14:24
Автор: Vежа
Become a Patron!

«Офісу туризму Вінниці» підготував 14 екскурсій і турів на жовтень. Серед прем’єр – екскурсійний тур «Шляхи пращурів» (Вінницька та Черкаська області).

Про це повідомляють на туристичному сайті міста Vinnytsia.city.

Розклад подій

6 жовтня – Екскурсія «Girl-party по-вінницьки» з гідесою Альоною Сазоновою. Реєстрація ТУТ.

7 жовтня – Екскурсійний тур «Чудодійні джерела Поділля» (Вінниця – Літин – Сатанів – Вінниця) з гідесою Оксаною Роздорожнюк (реєстрація ТУТ). Також буде екстрим-тур «Лабіринтами печери» (Вінниця – Тернопільська область с. Королівка – Вінниця) з гідом Олегом Матюховим (реєстрація ТУТ).

8 жовтня – Екскурсійний тур «Вода камінь точить» (Вінниця – Маньківці – Кам’янець-Подільський – с.Устя) з гідом Олегом Матюховим (реєстрація ТУТ).

13 жовтня – Екскурсія «Європейський експрес» (середмістям Вінниці) з гідесою Людмилою Очеретною (реєстрація ТУТ).

14 жовтня – Екскурсія «Вінниця за 100 хвилин» з гідесою Альоною Сазоновою (реєстрація ТУТ), екскурсійний тур «Місця сили і гармонії» (Лядова – Буша) з гідесою Людмилою Очеретною (реєстрація ТУТ) та екскурсійний тур «Шляхи пращурів» (Скіфські вали – Легедзине – Березівка – Тарасівка) з гідесою Оксаною Роздорожнюк (реєстрація ТУТ).

15 жовтня – Екскурсійна програма в рамках проєкту «Етномандри» «Коло Ямполя» (Вінниця – Комаргород – Ямпіль – Буша – Оксанівка) з гідою Олегом Матюховим (реєстрація ТУТ).

21 жовтня – Екскурсійний тур «Лендарний Кам’янець та містична Бакота» (Вінниця – Кам’янець-Подільський – Бакота) з гідесою Людмилою Очеретною (реєстрація ТУТ).

22 жовтня – Екскурсія «Місто наповнене змістом» (з чаюванням у кав’ярні «Пан Заваркін та син») з гідесою Альоною Сазоновою (реєстрація ТУТ).

27 жовтня – Екскурсія «Вінниця – подорож у часі» з гідесою Людмилою Очеретною (реєстрація ТУТ).

28 жовтня – Екскурсійний тур «Смачна Вінниччина. Молдовський колорит» (Вінниця – Лядова – Могилів-Подільський) з гідесою Оксаною Роздорожнюк (реєстрація ТУТ) та Екскурсійний тур «Перлина Буковини» (Вінниця – Чернівці) з гідесою Людмилою Очеретною (реєстрація ТУТ).

Зазначено, що маршрути всіх екскурсій розроблені так, щоб у разі повітряної тривоги можна було направитися в найближче укриття. За новинами та змінами в розкладі екскурсій стежте на сторінках «Офісу туризму Вінниці» у Facebook, Instagram та Telegram.

Фото – Vinnytsia.city

Читайте також: Вінницький обласний краєзнавчий музей опублікував “Заходи вихідного дня” на жовтень

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.