«Офіс туризму Вінниці» у квітні організовує 14 екскурсій та чотири майстер-класи

15:47
Автор: Vежа
Become a Patron!

«Офіс туризму Вінниці» у квітні організовує 14 екскурсій та чотири майстер-класи. Зокрема цього місяця буде багато турів по Вінниччині. 

Як повідомляють на туристичному сайті міста Vinnytsia.city, серед екскурсій буде, наприклад, «Вінниця за 100 хвилин», «Легенди вінницької Єрусалимки» (з гастрономічною складовою), «І нехай Він вам буде свідком…» (зі спуском у вінницькі підземелля) і новинки сезону – «Дорослий шанувальник Великого театру» (по театру ім. Садовського).

Серед турів новинка «Оратівський край» від спільноти «Етномандри». По маршруту учасники побачать маловідомі палаци у селах Нападівка і Чагів, познайомляться з Оратовом і завітають до місцевого музею та костелу. Також оглянуть старий залізничний вокзал, відвідають фазанарій, де вирощують фазанів, цесарок, перепілок і павичів.

Розклад екскурсій

5 квітня – Екскурсія для дорослих «Дорослий шанувальник Великого театру» (новинка) з гідесою Оксаною Роздорожнюк.

6 квітня – Екскурсія «Загадки стародавньої Вінниці» (сімейна середмістям) з гідесою Оксаною Роздорожнюк.

13 квітняЕкскурсійний тур «Галицький шарм» (Вінниця – Збараж – Тернопіль) (новинка) з гідесою Людмилою Очеретною. Також буде екскурсія «Вінницькі Садки» з гідесою Катериною Ружило та екскурсія «І нехай Він вам буде свідком…» (для дорослих) з гідом Максимом Грибінником.

14 квітня – Екскурсійний тур від спільноти «Етномандри» «Оратівський край» (Вінниця – Нападівка – Чагів – Оратів – Мала Ростівка) з гідом Олегом Матюховим. Також буде екскурсійний тур «Слідами аристократів та видатних лікарів» (Вінниця – Тульчин – Вапнярка – Заболотне – Тиманівка – Тростянець – Каташин (Villa Milk)) з гідесою Оксаною Роздорожнюк. Крім цього, відбудеться екскурсія «Пензлем натхненниць малюємо місто» з гідесою Людмилою Очеретною.

19 квітня – Екскурсія «Легенди вінницької Єрусалимки» (гастро) з гідесою Оксаною Роздорожнюк.

20 квітняЕкскурсія «І нехай Він вам буде свідком…» (для дорослих) з гідом Максимом Грибінником. Також буде екскурсійний тур «Перлина Буковини» (Вінниця – Чернівці) з гідесою Людмилою Очеретною та екскурсія «Вінниця за 100 хвилин» з гідесою Альоною Сазоновою.

21 квітня – Екскурсійний тур «Гостинне Поділля» (Вінниця – Бар – Отроків – Іванківці – Підлісний Мукарів – Маліївці – Зіньків) з гідесою Оксаною Роздорожнюк.

28 квітня – Екскурсійний тур «Дива ботаніки та загадки історії» (Вінниця – Мотижин – Радомишль) з гідом Олегом Матюховим.

Майстер-класи в рамках АртКлубу «Твори з BYVI»

6 квітня – Майстер-клас з петриківського розпису. Майстриня Любов Воронецька.

13 квітня – Майстер-клас з виготовлення магніту в техніці декупажу. Майстриня Світлана Мурашова.

20 квітня – Майстер-клас з виготовлення великодньої серветки. Майстриня Леся Зіаннурова.

28 квітня – Майстер-клас з розпису традиційної великодньої писанки. Майстриня Надія Стадник-Федоренко.

Зазначено, що маршрути всіх екскурсій розроблені так, щоб у разі повітряної тривоги можна було направитися в найближче укриття. За новинами та змінами в розкладі екскурсій стежте на сторінках «Офісу туризму Вінниці» у Facebook, Instagram та Telegram.

Фото – Vinnytsia.city