Одна мить, щоб відбити напад: як у Вінниці змагалися тілоохоронці з різних країн. ВІДЕО

15:05
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 25 Травня 2018, в 12:35

26 команд та 150 учасників з різних країн 9 травня змагалися у Вінниці, аби здобути звання кращого тілоохоронця.

На площі Стуса біля “Книжки” ще після обіду почалися показові виступи працівників УДО, котрі демонстрували, як знешкоджувати терористів за допомогою службових собак, а також за участі штурмових груп. Перед сотнями глядачів, бійці підривали вибухівку, стріляли з автоматів та навіть гранатометів.

За тим команди тілоохоронців виконували основне завдання турніру: супровід VIP-осіб через натовп, в якому приховався зловмисник. Трьом бодігардам, які супроводжували одного VIPа, потрібно було вчасно виявити “терориста” та знешкодити його під час нападу. Інші охоронці мали оперативно доставити VIP-особу до автомобіля.

Змагання триватимуть ще два дні на території Вінниччини, однак що стосується супроводу “дуже важливих персон”, арбітри відзначили зокрема китайців та киян. Детальніше про змагання читайте та дивіться в наших репортажах “На площі Стуса покусали та “розстріляли” умовних терористів на змаганнях тілоохоронців”. та “Загроза ліворуч!”: у Вінниці тілоохоронці з різних країн показали, як треба охороняти VIP-ів”.