Облаштування кругового руху, велодоріжок і тротуару: у Вінниці триває капремонт вулиці Шептицького

13:21
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці триває комплексна реконструкція вулиці Шептицького. Тут будівельники займаються інженерними комунікаціями, облаштовують нове дорожнє покриття, тротуари та велодоріжки.

Як повідомляє Вінницька міська рада, облаштування нової якісної дороги, що безпосередньо веде до мікрорайону Академічний, це черговий крок до вдосконалення міста та створення належних умов для всіх учасників дорожнього руху.

Наразі вже чимало робіт на цій ділянці виконано. Ми облаштували зливову каналізацію та на 90% проклали мережу зовнішнього освітлення. В частині будівельних робіт також активно працюємо з дорогою – на 80% виконали нижній шар асфальто-бетонного покриття, підготували також до асфальтування тротуари та велодоріжки. До речі, частину тротуару з одного боку вже заасфальтували, – каже директор департаменту комунального господарства та благоустрою ВМР Юрій Семенюк.

Так, в рамках капремонту вулиці Шептицького передбачається облаштування кругового руху на перетині трьох вулиць – Шептицького, Тимофіївської та Миколаївської. Відповідні роботи теж виконані.

Повністю зроблений круг, а також облаштовані острівці безпеки та підготовлені платформи, де згодом розмістимо посадкові павільйони для громадського транспорту. По завершенню, на цій ділянці плануємо також посіяти газони та висадити молоді клени. Ці дерева мають красивий вигляд, не вибагливі та дають затінок у спеку, – додає Юрій Семенюк.

Загалом капремонт передбачає прокладання зливово-приймальної каналізації, облаштування з обох сторін вулиці тротуарів, відокремленої велосипедної доріжки. Також влаштування сучасного освітлення та платформ зупинок громадського транспорту із подальшою заміною павільйонів.

Нагадаємо, на початку березня стало відомо, що у Вінниці почалися ремонтні роботи на вулиці Андрія Шептицького. Будівельники мали облаштувати нове дорожнє покриття, тротуари та велодоріжки. Також тут планували висадити 21 клен та облаштувати газони.

Зазначено, що у попередні роки поруч відремонтували низку вулиць. Це, насамперед, Сабарівське шосе, Гніванське шосе, вулицю Пирогова, а також Миколаївську та Тимофіївську в Академічному.

Фото – ВМР

Читайте також: З озелененням, велодоріжками та круговим рухом: у Вінниці стартував капремонт вулиці Шептицького

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.