Новим директором аеропорту “Вінниця” став Володимир Ніценко

16:17
Автор: Юлія Плахтій

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов призначив нового директора комунального підприємства “Аеропорт Вінниця”. Ним став Володимир Ніценко, який раніше очолював один з департаментів міськради.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні від 29 квітня 2021 року. В документі зазначено, що Володимир Миколайович Ніценко призначений на цю посаду з 30 квітня згідно з контрактом.

Підставою для такого розпорядження вказано подання директора департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Варламова та заява Ніценка.

На фото – Володимир Ніценко (фото – ВМР)

Також на сайті міськради розміщено два інших розпорядження Сергія Моргунова: щодо звільнення за угодою сторін Володимира Ніценка з посади директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради з 29 квітня, а також про покладання обов’язків директора цього департаменту з 30 квітня на заступника Ніценка – Юрія Володимировича Семенюка.

Додамо, що раніше керівником КП “Аеропорт Вінниця” був Ярослав Мазурець. Про своє звільнення із займаної посади він повідомив 24 квітня.

На фото – Ярослав Мазурець (фото з його фейсбук-сторінки)