Новий Рік та місто: у Вінниці відбулася безкоштовна екскурсія на двоповерховому автобусі

17:42
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Сьогодні у Вінниці відбулася святкова екскурсія містом, присвячена новорічним святам та нашому місту. Дітей покатали на яскраво-жовтому двоповерховому автобусі «Bus Pass», а також розповіли про святкування Нового року в різних країнах.

Стартувала екскурсія близько 14:00 біля центрального автовокзалу. Вела екскурсію для діток аніматорка в зеленому вбрані, яка окрім цього також влаштувала кілька ігор та майстер-клас з виготовлення квіток.

 

 

 

 

 

Віз дітей та їх батьків по-святковому вбраний водій Олександр. Він розповів Vежі, що їздити на такому автобусі вже звик, хоч і спочатку було страшно. Каже, що раніше вже керував габаритним транспортом, але таким, як «Bus Pass» – ніколи.

– Таких автобусів, як у нас, в Україні більше немає. Лише в Києві старенький. Такі є в Європі, зазвичай вони червоні. А я обрав саме такий, фірмовий вінницький колір. Мені дуже подобається цей автобус і те, що з ним пов’язано. І я бачу, що людям це теж подобається.

 

Окрім нього цим автобусом також кермує інша водійка.

Кожен другий перехожий обертав голову та піднімав зацікавлений погляд на “жовте чудо” посеред сірого денного трафіку. Спостерігаючи, як водій філігранно курсує міськими вулицями, в голові виникла асоціація з лондонським автобусом з фільму про Гаррі Поттера, який за потреби звужувався, аби влізти між автівками.

І поки водій повільно «плив» сірим грудневим містом, як кит в океані, діти на другому поверсі слухали ведучу, виготовляли квіти з паперу, а наприкінці послухали пісню та гучно-гучно покричали, що є новорічною традицією в Італії. Кілька разів автобус робив зупинку, і діти слухали про літак на проспекті Космонавтів та міську ялинку в парку.

 

 

 

 

Після півторагодинної екскурсії автобус повернувся туди, звідки й рушив, а діти отримали в подарунок новорічне печиво та листівку.

Нагадаємо, екскурсія була безкоштовною. Детальніше про екскурсії на цьому автобусі читайте ТУТ. 

Фото – Зорина Гаджук

Читайте також: У Вінниці з’явився двоповерховий туристичний автобус-кабріолет. ФОТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.