Німецька вівчарка Ройс з Маріуполя тепер має нових господарів у Вінниці

22:35
Become a Patron!

Ройс – десятирічний пес породи німецька вівчарка. З початку повномасштабного вторгнення він перебував у Маріуполі разом з господарями. Коли вони їхали через Вінницю транзитом і не мали змоги взяти його з собою, то вимушено залишили песика у Муніципальному притулку для тварин. Тепер у Ройса нові господарі.

Як повідомляє Вінницька міська рада, під час перебування в притулку собака проявив любов до нового господаря. Чоловік – військовий з Вінниці й тепер Ройс мешкає у новому домі, у спеціально для нього облаштованому вольєрі.

Протягом перших трьох тижнів десятирічний Ройс перебував разом із господарями у підвалі. І хто знає, як то чути звуки обстрілів, вибухів тварині, в якої слух надчутливий? З часом сім’я разом з псом змогла вирватись і евакуюватися подалі від жахіть війни, які приніс на нашу рідну Україну сусід-ворог, – розповідає начальник Вінницького муніципального притулку для тварин Леонід Зелінський. 

У Муніципальному притулку для тварин надають допомогу для собак та котиків з Вінницької громади та із окупованих територій. Зазначено, що співробітники притулку завжди кваліфіковано підтримують та опікують усіх тварин, які потрапляють до закладу. Ветеринари проводять необхідні маніпуляції із вакцинуванням, стерилізацією та кастрацією. На території закладу є лабораторія, УЗД, рентген, які закуплені за кошти міського бюджету при проєктуванні закладу. Крім цього, є дві операційних (одна в притулку, друга в клініці) оглядова, грумінг. Проводять чотирилапим також і санітарні процедури.

Розташований Муніципальний притулок для тварин по вулиці Гонти, 26Е.

Звертатись до притулку можна за номерами: 0673838377 та 0673834009 або у Facbook за ЦИМ посиланням.

Фото – Вінницька міська рада

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.