Потрібна допомога: незрячий вінничанин виховує 3-місячну доньку після смерті дружини

15:39
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці 25-річний тотально незрячий Олексій Карплюк залишився з немовлям на руках після того, як його дружина померла від серцевої недостатності. Чоловік потребує допомоги. 

Як йдеться в повідомленні Вінницької організації УТОС, його дружина Анастасія померла від гострої серцевої недостатності після пологів.

Дочці Тетянці – три місяці. Олексій дбає про неї разом із бабусею, також Тетяною. І хоча цій родині нещодавно допомогли місцеве підприємство Українського товариства сліпих і обласна організація УТОС, вона потребує значно суттєвішої підтримки.

– Свого житла ми не маємо, орендуємо. В зв’язку із напливом вимушених переселенців до Вінниці ціни на оренду піднялися, і власниця нашої квартири також вимагає збільшення платні. На оренду житла ще за попередніми цінами уходила вся моя пенсія, яка залишається незмінною. Аби допомагати дивитися за дочкою, моя мама була вимушена звільнитися із непоганої роботи і переїхати до нас. Тому коштів на життя нашій родині не вистачає, – цитують в УТОС Олексія Карплюка.

За повідомленням, чоловік вже два роки стоїть на обліку у міської влади на отримання державного житла. Однак наразі він розуміє, що у найближчий час його чекати не варто.

Якось до нас приїздили волонтери із продуктами. Можливо, якась волонтерська організація допоможе нашій родині із житлом. Взагалі без підтримки виживати нам складно і постійно стає ще складніше, – додає Карплюк.

Наразі, аби заробити хоча б якісь кошти, незрячий регулярно співає у трамваях, просить пасажирів допомогти. Ці кошти йдуть на дитяче харчування для немовляти тощо.

Коли моя мама працювала, вона допомагала фінансово. Зараз такої можливості немає. На дитину від держави отримую 860 гривень. Цього, зрозуміло, замало. Тому намагаюся підробляти, як можу. Не лише співаю у громадському транспорті за підтримки друга, який носить музичну колонку, але й пишу пісні на замовлення (зазвичай, на День народження). А за освітою я взагалі масажист, – продовжує Олексій Карплюк.

Як нещодавно повідомили в Telegram-каналі Вінницької міської ради, чоловіка з родиною відвідали представники департаменту соціальної політики, які надали сім’ї чоловіка базову допомогу. Для надання подальшої підтримки сім’ю взяли на супровід соціальні структури міста.

За повідомленням Українського товариства сліпих, родині незрячого можна допомогти, надіславши кошти на рахунок “Приватбанку”: 4149 4993 8365 4520. Також щодо додаткових питань можна звертатися до чоловіка за телефоном: 098-342-00-48 (Олексій).

 

Фото – надані пресслужбою Вінницької обласної організації УТОС

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.