Нехай для всіх засяє Різдвяна зірка!

13:48
Автор: ГО ЦГА "Результат"

Саме таку назву мав проект ГО “Центр громадської активності “Результат”, який наші волонтери реалізовували протягом грудня 2017 – січня 2018 рр.

Основною метою проекту «Нехай для всіх засяє Різдвяна зірка» було створення святкової атмосфери для 90 вихованців Дашівського навчально-реабілітаційного центру Іллінецького району Вінницької обласної ради, частина з яких позбавлені батьківського піклування, інша ж частина – це діти з розумовими вадами.

Ми – волонтери ГО «Центр громадської активності «Результат» – мали на меті подарувати їм незабутні дні у стилі різдвяної казки, ознайомити їх з традиціями святкування Різдва шляхом організації та проведення ряду святкових заходів. І ми сподіваємось, що нам це вдалось!

23 грудня 2017 року наша волонтерська команда розпочала привітання вихованців Дашівського навчально-реабілітаційного центру. Окрім подарунків – розвиваючих іграшок та міні-тренажерів для реабілітації та розвитку діток, журналів, солодощів, одягу, канцелярського приладдя та інструментів для творчості – нам вдалось провести для діток декілька майстер- класів.

Наші майстрині напекли дуже красиве імбирне печиво, яке ми розмальовували разом із дітками. Це був захоплюючий процес, під час якого діти не лише вчились майстерності розпису печива, а й розповідали про свої мрії, захоплення, бажання, чим наділяли свої вироби особливою енергетикою!

Окрім того до діток з Дашева завітали школярі з міста Гайсин, які показали цікаву новорічну виставу, яку діти дивились із захопленням, та навіть мали змогу прийняти в ній участь, веселились, розважались і дарували одне одному щирі посмішки та позитивні емоції, багато фотографувались та бавились!

20 січня ми завітали до Дашівського центру знову, щоб привітати діток вже в новому 2018 році! З нами приїхали чудові молоді актори, які показали для вихованців центру різдвяний вертеп. Молодь приїхала в красивих костюмах, з яскравою різдвяною зіркою та гарно підготовленим сценарієм.

Дітки з центру мали змогу послухати колядки, подивитись вертеп і доторкнутись до різдвяної історії, яку їм “переповідали”; – словами, рухами, емоціями – їх однолітки. Для юних акторів це теж був захоплюючий досвід, адже після відвідин дітей, що опинились у складних обставинах, знову і знову переоцінюєш своє життя. Починаєш розуміти, як багато ти маєш в житті і приходить бажання цим ділитись!

Цей проект був дуже особливий для нас – теплий, душевний і щемливий! Ми були вражена тим, наскільки просто і легко діти обмінюються емоціями, як тонко вони відчувають один одного і передають почуття, нам, дорослим, невідомі! Це надзвичайно!
Ми сподіваємось, що змогли подарувати дітям свято!

Проект «Нехай для всіх засяє Різдвяна зірка» був реалізований ГО “Центр громадської активності “Результат”; за фінансової підтримки БФ «Подільська громада» в рамках тематичного фонду «Одна копійка» та за підтримки благодійників та меценатів.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.