× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

«Небезпечно вільна людина»: у Вінниці відбудеться виставка, присвячена Параджанову

10:00
Автор: Олеся Яненко

У Вінниці влаштують виставку тематичних плакатів, присвячених українському та вірменському режисеру Сергію Параджанову, де окрім перегляду художніх робіт, можна буде подивитися фільм та помалювати на спільному «інтерактивному» плакаті. 

Як йдеться у анонсі, у вівторок 17 вересня авторка виставки Анастасія Кулік представить серію плакатів, яку дівчина створила надихнувшись “людиною мистецтва та світу”, режисером Сергієм Параджановим.

— Параджанов моя любов — так називався мій дипломний проект 2015 року,  — пише авторка виставки Анастасія Кулік. — То є серія плакатів, присвячена життю генія Параджанова! Людина мистецтва і світу, яка вміщала в собі цілий світ театру, краси, любові до життя, музики, кольорів і свободи. Людина, яка надихає мене, яка показує, що краса в найдрібніших речах, це вміння робити із непотрібних окремих частин смачну феєрію чи то в кіно, чи в колажах, чи в зустрічах із людьми.

Своїм життям він показав, що мистецтво є всюди, що його можливо поєднувати у найрізноманітніших формах.

Під час виставки також планують показ фільму та створення інтерактивного плакату, на якому кожен бажаючий зможе помалювати та залишити свій слід.

Виставка серії плакатів «Небезпечно вільна людина» розпочнеться 17 вересня, о 18:00 у молодіжному центрі «Квадрат». Вхід вільний.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.