× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Не будь огидним”: юна вінничанка знялася у ролику, який закликає людей не сваритися через вибори. ВІДЕО

15:34
Автор: Андрій Качор

Учора, 20 квітня, у День тиші, режисер Сергій Жерехов опублікував соціальне відео, в якому українців закликають не втрачати людське обличчя попри напружену передвиборчу кампанію. Головну роль у відео виконала 8-річна вінничанка Анастасія Паславська, учениця 21 школи.

У своєму дописі режисер зазначає, що “це відео – крик душі!” та закликає дорослих людей “не бути огидними” і показувати гідний приклад дітям. На відео маленька дівчинка прогулюється з батьками, які раптово починають сваритися після запитання “Ти за кого?”. За тим дівчина бачить навколо себе людей, які сваряться з оточуючими. Це змушує дівчинку кричати.

Як повідомила мама Анастасії, Людмила Паславська (яка і виконує роль матері дівчинки на відео), це вже не перший соціальний проект вінничанки. Зйомки відбувалися в Києві в парку Перемоги. Відео створили за ініціативою украінского режисера Сергія Жерехова 19 квітня 2019 року.

На організацію і виробництво відео було витрачено два дні. Зняли його за власний кошт та завдяки допомозі небайдужих українських акторів. Таким чином актори та знімальна група хотіла нагадати громадянам, що агресія і той бруд який зараз є в країні не додає нам честі та є загрозою для розвитку свідомості молодшого покоління України.

Як пояснила мама маленької акторки, автори ідеї “жодним чином ми не хотіли привернути увагу до будь-якої політичної сили, а лише нагадати, що треба не забувати про дітей, які за всім цим спостерігають”.

Читайте також: Вибори Президента України на Вінниччині. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Фото з фейсбук-сторінки Людмили Паславської

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.