“Науковий фестиваль OL”: у Вінниці відбудуться наукові шоу з хімії, біології, робототехніки та VR-технологій

21:21
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькому обласному молодіжному центрі “KVADRAT” цієї суботи, 18 березня, презентують наукові шоу від “Наукового фестивалю OL”. 

Як повідомили “Вежі” у “KVADRAT”, “Науковий фестиваль OL” — Open Lab або Відкрита Лабораторія організовує команда молодіжного простору популяризації науки і STEAM-освіти Lviv Open Lab. Цьогоріч фестиваль розширює свої можливості та впроваджує виїзні наукові шоу містами України. І першою прийматиме гостей зі Львова Вінниця.

Так, відвідувачі заходу зможуть відчути себе юними науковцями та поспостерігати за справжніми науковими досягненнями. Їм, зокрема, покажуть, як запрограмувати робота, та ознайомлять із симуляторами віртуальної реальності.

Також у центрі “KVADRAT” додають, що особливістю наукових шоу стануть справжні наукові експерименти — зміна забарвлення реагентів, робота з наднизькими температурами та інші хімічні досліди.

У програмі наукових шоу буде:

– Перший науковий театр (наукове шоу з хімії, початок об 11:15)
– Хімія живого (наукове шоу з біології, початок о 12:25)
– RоботARіум (наукове шоу з робототехніки та AR, початок о 13:55)
– VRеалі (наукове шоу з VR-технологій, початок о 14:55)

Захід безкоштовний, та для участі потрібна попередня реєстрація за ЦИМ посиланням. Початок реєстрації відвідувачів – о 10:30. Адреса МЦ “KVADRAT” – вулиця Театральна, 15.

Проєкт “Науковий фестиваль OL” реалізується Lviv Open Lab з Мережі молодіжних просторів ТВОРИ! у межах проєкту “Трамплін до рівності”, що реалізується Фондом Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine у партнерстві з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Ілюстрації надано МЦ “KVADRAT” та з фейсбук-сторінки фестивалю

Читайте також: Підготовка зйомки і пошук натхнення: у Вінниці організовують фотомайстерню

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.