Наступного року у Вінниці планують відремонтувати об’їзну від Київської до Турбівського шосе

14:22
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці вже наступного року планується розробка проектної документації щодо реконструкції та капітального ремонту об’їзної дороги від вулиці Київської до Турбівського шосе.

Як розповів Vежі міський голова Вінниці Сергій Моргунов у ексклюзивному інтерв’ю, таким чином планується привести до ладу всі в’їзди до міста. Очільник міста зауважив, що при реалізації подібних проектів надзвичайно важлива спільна робота “Укравтодору” та підтримка Уряду.

– Ви ж знаєте, що за два роки була безпрецедентна сума виділена з державного бюджету: на капітальний ремонт доріг державного значення було направлено цьогоріч близько 45 мільярдів гривень. І головне – об’їзну від Хмельницького шосе до Київської ми вже зробили, ще 2014 року було зроблене Барське шосе, в 2016-2017 зробили Гніванську об’їзну.

Читайте також: У Вінниці облаштовують дорогу та освітлення по Гніванському шосе. ФОТО, ВІДЕО

– Думаю, якщо наступного року так само буде фінансування, і “Укравтодор” робить відповідну проектну документацію щодо реконструкції та капітального ремонту об’їзної від Київської до Турбівського шосе (на умовах співфінансування з міського бюджету) – то ця ділянка, як і те, що робиться у місті в комплексі – стане ще однією, яка створить комфортні умови для автомобілістів, велосипедистів, для всіх людей, які в’їжджатимуть у місто і бачитимуть – ось краса, ось Європа, – сказав Сергій Моргунов.

Також міський голова зауважив, що скоро розпочнеться розробка по проекту реконструкції Тиврівського шосе.

– Думаю, з наступного року почнемо роботи, – говорить Сергій Моргунов. – За прикладом Гніванського. Бо ми маємо зробити нормальними усі в’їзди до міста: ми починали з Немирівського шосе, минулого року зробили Хмельницьке шосе та Турбівське до об’їзної.

Повне інтерв’ю із Сергієм Моргуновим читайте за цим посиланням.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.