“Народний Байрактар”: за три дні українці назбирали 600 мільйонів гривень на чотири “Байрактари”

23:57
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У межах ініціативи “Народний Байрактар” українці за три дні назбирали 600 мільйонів гривень на чотири “Байрактари” для наших ЗСУ. При тому, що планувалося назбирати 500 мільйонів за тиждень – на три апарати. 

Про успішний результат проєкту розповів Сергій Притула, фонд якого й оголосив збір коштів. Він також повідомив про наступний проєкт і зазначив, що це буде “катастрофічно” для окупантів.

Щодо “Народного Байрактара”, відомо, що збір коштів стартував вранці 22 червня. Метою було зібрати за тиждень 500 мільйонів гривень для закупівлі трьох “Байрактарів” – ударних оперативно-тактичних безпілотних літальних апаратів.

У емоційному відеозверненні, опублікованому сьогодні, 24 червня, Притула повідомив, що за три дні українцям вдалося назбирати 600 мільйонів гривень, завдяки чому вдасться придбати не три, а чотири “Байрактари” для наших захисників. Притула розповів, що внески були від 2-х гривень (і до мільйона), кошти збирали й діти, які продавали черешню та полуницю, діаспора, “зірки”, бізнес.

– Це проєкт про українську крутість, це проєкт про гідність, це проєкт про викорінення меншовартості. Це про те, що ми показали самі собі і всьому світу, що для українців немає нічого неможливого! (…) Те, що ви зробили за три дні – не робив ще ніхто, – сказав Притула. – (…) Задача була за сім днів зібрати на три “Байрактари” – ми зібрали на три “Байрактари” за три дні. На три та навіть трошки зверху залишилося. Причому настільки зверху залишилося, що беремо ще один.

“Незабаром, дивлячись відео роботи Байрактарів, ви зможете сміло сказати: «Я теж доклався до того, щоб ворога стало менше»!” – зазначив Притула під своїм відео. 

– Якщо ви не встигли приєднатися до цього проєкту, задонатити на нього грошей – а ми ж зібрали десь в районі 600 мільйонів гривень в результаті – не переживайте. Зараз ви візьмете паузу, бо ми “лупашимо” далі. (…) Ми “викатимо” вам скоро такий проєкт, який вам дуже сподобається, це буде дуже смачно, це буде дуже круто і це буде катастрофічно для тих ублюдків, які ще не зрозуміли, з яким народом вони мають справу, – зазначив Притула. 

Відео – з фейсбук-сторінки Сергія Притули, ілюстрація – з фейсбук-сторінки “Благодійний Фонд Сергія Притули”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.