Нарешті не про digital: у Вінниці безкоштовно навчатимуть BTL-маркетингу

11:22
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці відбудеться другий захід серії “Prof_Talks for business”, на якому розповідатимуть про BTL-маркетинг. Учасники зможуть дізнатись, зокрема, що таке BTL, як його використовувати, чому це актуально та про його підводні камені.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці “Prof_Talk #2 BTL-маркетинг: Нарешті не про digital”, відбудеться безкоштовний захід 20 серпня в “CHERDAK”.

BTL (від англ. below-the-line) — термін рекламної індустрії, який об’єднує промо-акції, директ мейл, виставки, POS та багато інших рекламних активностей. Термін BTL використовують на противагу ATL (прямій рекламі). Вікіпедія

Цього разу будемо говорити про те, що ж робити, коли в тебе невеликий бізнес та онлайн заходи не приводять клієнтів до тебе, не дають можливості спробувати товар або доторкнутися до нього. Саме час повернутись до традиційних інструментів, але до яких?

Ми вирішили розповісти, що таке BTL (маркетингові комунікації). Адже BTL-маркетинг захоплює клієнтів для компаній там, де вони максимально наближенні до покупки. А як його використовувати, сучасні тренди, чому це актуально, його підводні камені та яким BTL повинен бути – про все це розкажуть наші спікери – йдеться в анонсі

 

Також організатори (Департамент економіки і інвестицій ВМР, P.R.O school і CHERDAK) анонсували першу спікерку Кристину Симороз. Зазначається, що спікерка працює в BTL понад 13 років та пройшла всі шляхи від промоутера, до керівника та бренд-менеджера BTL-агенції Promo Desant (Київ).

Свої промо-кампанії Кристині довіряють такі бренди, як UBER, Coca Cola, Dell, Миронівський хлібопродукт, Nivea, Greenfield, Sport life, Камчадал, ОБСЄ та багато інших.

Організатори закликають зареєструватись ТУТ, вказавши в примітках чи хочете відвідати подію на локації та очікувати на підтвердження участі. Всім іншим учасникам буде надіслано посилання на трансляцію (Кількість офлайн-місць обмежена).

“Prof_Talk #2 BTL-маркетинг: Нарешті не про digital” відбудеться 20 серпня, о 18:00 в “CHERDAK” (8 поверх ТЦ “SkyPark”). Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Проект “Prof_Talks for business” створений в результаті співробітництва Вінницької міської ради та освітньої платформи P.R.O school. Завдяки підтримці Вінницька міська рада участь у Prof_Talks до кінця року безкоштовна.

Фото з фейсбук-сторінки заходу

Читайте також: У Вінниці на День Незалежності відбудеться велопарад у вишиванках

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.