Написати код для GOOGLE і поїхати до Парижу: вінничан запрошують на міжнародний хакатон

11:00
Автор: Віталія Мазур
Become a Patron!

Вже завтра, 23 лютого, у всьому світі стартує міжнародний хакатон GOOGLE #HASHCODE 2017. В реальному часі програмісти вирішуватимуть завдання, які презентує компанія GOOGLE. Кращі в умінні вирішувати ці задачі поїдуть на фінал хакатону до столиці Франції.

Вінничани також можуть долучитися до хакатону, умови для участі в якому створює IHUB Vinnytsia, безкоштовно приймаючи всіх учасників в своїх стінах і забезпечуючи комфортні умови для роботи команд. Початок – о 18:30.

  • Ми тільки-тільки акредитувалися, і терміново закликаємо всіх реєструватися, бо завершується реєстрація 22 лютого в 12:00. Торік перший етап змагання відбувся у технічному університеті, де зібралося близько сотні «кодерів». Все виглядає дуже круто: розпочинається трансляція, де представник GOOGLE відкриває кейс із завданнями. Це реальні завдання, котрі в компанії виникають щодня, тож це неоціненний досвід – відчути себе трохи працівником такої ІТ-компанії. Завдання розраховані на команду із 2-4 осіб, – розповідає PR-менеджерка iHUB Vinnytsia Анна Савчинська.

Як стати учасником? Миттєво зареєструйтеся ТУТ та обибирайте iHUB Vinnytsia як вашу локацію (хаб). Отримавши підтвердження, приходьте у четвер, 23 лютого, зі своїми ноутбуками в iHUB Vinnytsia, де вам гарантують інтернет, а також каву, чай і хорошу компанію.