× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Янгеля планують збудувати “скляний” торгівельний центр: оголосили громадські обговорення

10:03
Автор: Дар'я Гоц

Таким чином планують реконструювати вже існуючий магазин по вулиці Янгеля, 58. Наразі вінничан запрошують долучитися до обговорення будівництва.

Оголошення про громадські обговорення щодо проектної пропозиції будівництва двоповерхової будівлі виставкового центру з’явилося на сайті міської ради 28 квітня. Замовником документації є ТОВ “Водолії”.

Згідно із проектною документацією, загальна площа приміщень становитиме 1146,7 квадратних метри. Також проектуватимуть паркувальну зону на 9 автомісць.

Як розповіли Vежі у департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради, на місці потенційного двоповерхового виставкового центру є діючий магазин, де продають різноманітну сантехніку, а власники вирішили збільшити територію, а також добудувати ще один скляний поверх. Зазначимо, що магазин знаходиться біля багатоповерхівки, яка одразу проектувалася з добудованим приміщенням.

Громадське обговорення триватиме ще протягом місяця – до 28 травня 2017 року. Після цього проведуть громадські слухання.

Пропозиції та зауваження щодо можливого будівництва необхідно надсилати до департаменту правової політики та якості міської ради за адресою вул. Соборна, 59, каб. 710, або за телефонами 59-51-59, 59-51-55.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.