На Вінниччині збудують дитячий садочок за кошти від сонячної енергетики

13:06
Автор: Vежа
Become a Patron!

Громада села Павлівка, що у Калинівському районі, збудує новий корпус дитячого садочка. Кошти на це планують отримати від майбутньої сонячної електростанції.

Про це кореспонденту «Укрінформ» повідомив Віктор Кособуцький, сільський голова Павлівки.

– У 2019 році на наших землях має розпочатися будівництво потужної сонячної електростанції. Від реалізації цього проекту ми розраховуємо на додаткове надходження до бюджету близько двох з половиною мільйонів гривень. Ці кошти будуть спрямовані на будівництво нового корпусу дитячого садка, – розповів Віктор Кособуцький.

Відомо, що геліоелектростанцію на території Павлівської громади будуватиме компанія «KNESS GROUP», яка входить до переліку найбільших виробників альтернативної електроенергії в Україні.

У повідомленні йдеться, що одне з її підприємств під будівництво електростанції вже уклало з Павлівською сільською радою два договори оренди землі, непридатної для сільськогосподарського використання, загальною площею 52 гектари.

Також Віктор Кособуцький повідомив, що на період будівництва сонячної станції в Павлівці планують створити близько двохсот робочих місць.

Фото – globalnrgsolar.com