На Вінниччині затримали групу осіб, підозрюваних у розбійному нападі на водія-експедитора

13:13
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

На Вінниччині затримали групу зловмисників, підозрюваних в розбійному нападі на водія-експедитора, який перевозив продукти. Так, зловмисники розпилили водію в обличчя перцевий газ, забрали з машини понад 200 тисяч гривень та втекли.

Як повідомляється на сайті ГУНП у Вінницькій області, напад стався 30 серпня у м. Погребище.

 

 

Зазначається, що “група невідомих осіб, застосувавши фізичне насильство та балончик з перцевим газом, вчинила розбійний напад на водія, який доставляв продукти до торговельних мереж та проводив розрахунки з їх представниками. Розбивши вікно, з транспортного засобу потерпілого нападники забрали гроші та втекли на автомобілі Citroen”.

Підкреслюється, що “до злочину зловмисники ретельно готувались та чітко розподілили між собою ролі”.

– …злочин організував 28-річний житель Стрижавки. Зловмисники вивчали час виїзду водія-експедитора, його маршрут руху, місця розрахунків за замовлення. Автомобіль, на якому пересувались нападники, організатор злочину взяв у знайомого. Після вчинення розбою, гроші нападники сховали у лісопосадці, – йдеться в повідомленні.

Вказується, що під час оперативних та розшукових заходів поліцейські встановили, що зловмисники втекли на автомобілі Citroen, де на них чекав ще один співучасник злочину.

 

 

Для затримання нападників було введено план «Перехват» та задіяні усі необхідні сили поліції. Двох зловмисників оперативники затримали одразу після вчинення злочину поблизу Погребища. Один з них – 17-річний підліток. Інших двох учасників організованої злочинної групи затримали у смт. Стрижавка та м. Вінниця.

Як наслідок, зловмисники затримані у процесуальному порядку за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 187 КК України (розбій). “Двом з них вже оголошено про підозру. За такий злочин передбачено до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна”.

Наголошується, один з учасників злочинної групи має кримінальне минуле та судимість за наркозлочини.

Фото – ГУНП у Вінницькій області