На Вінниччині затримали чоловіка, який незаконною риболовлею завдав збитків на майже два мільйони

17:39
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

На Вінниччині затримали громадянина, який сітками незаконно добув понад 83 кілограми риби. Цим він завдав збитків на майже два мільйони гривень.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці Вінницького рибоохоронного патруля, порушник незаконно добув 1139 особин плітки, 79 йоржів, 32 окуні, 17 лящів, 7 судаків та 1 карася сріблястого.

 

Чоловіка затримали 23 березня 2023 року на р. Південний Буг поблизу с. Новоселівка, Тульчинського району Вінницької області.

Підкреслено, що своїми діями громадянин порушив ст.63 Закону України “Про тваринний світ”, відповідальність за яке передбачено ч.4 ст. 85 КУпАП. Також зазначено, що йому доведеться сплатити 1 941 556 гривень збитків.

Вказано, що на місце вчинення правопорушення було викликано слідчо-оперативну групу, які здійснили огляд місця події. У зв’язку з цим вирішується питання щодо внесення відомостей до ЄРДР. Крім того, незаконні знаряддя лову та незаконно добуті водні біоресурси вилучили працівники поліції.

ч.4 ст.85 КУпАП. Грубе порушення правил рибальства (рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел, вилов водних живих ресурсів у розмірах, що перевищують встановлені ліміти або встановлену правилами любительського і спортивного рибальства добову норму вилову) – тягне за собою, зокрема, накладення штрафу на громадян від 340 до 680 гривень з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої.

Фото з фейсбук-сторінки Вінницького рибоохоронного патруля